Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Honnan tudom hogy viszont...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom hogy viszont szeret az akit en szeretek? Tehat milyen jelet ad

Figyelt kérdés
Nagyon jo vele a kapcsolatom mindennap beszelek vele es olyanokat irunk hogy szeretlek de azt nem tudom ogy o ezt igy is gondolja vagy csak mondja es nem tudom hogy kerdezzen meg tole vagy hogy mondjam el neki hogy en szeretem es hogy mi a jele annak ha o szeret engem
2015. okt. 7. 19:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Gesztusokat tesz, olelget,figyelmes stb
2015. okt. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
mindennap beszelsz vele az mar jo. attol fugg eloben (ezt jol megfogalmaztam) vagy csak pl. facen beszelsz vele.Facen nem jon le annyira h szerete e, eloben viszont ha zavarban van, a hajat babralja vagy barmit,vegig mosolyog,az ahogy all vannak ilyen aprocska jelek amiket eszre lehet venni. En azt tanacsolom neked h hivd el valahova vagy elmegy veled vagy nem, es akkor talan ad valami jelet.
2015. okt. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen szokott olelgetni eloben is es meg puszit is ad mindig minden heten ketszer talalkozunk es beszelgetunk csak nem tudom eldonteni ogy baratkent szeret vagy pedig szerelembol
2015. okt. 7. 19:32
 4/4 anonim válasza:
Figyeld a gesztusokat beszélgess vele sokat találj kozos temat de ha mar nagyon izgat h szeret e vagy nem akkor kérdezd meg tole dióhéjban h : Figyelj erzel irántam valamit ... Es beszélj szívből mondd ami jon csak ez a megoldás van. Amugy szerintem szeret
2015. okt. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!