Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szeretek egy fiút. Már elmondt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretek egy fiút. Már elmondtam neki de most meg nem akar velem beszélni viszont folyton mosolyog rám meg elpirul ha ránézek. De én nem tudom hogy szeret-e. Mit csináljak vagy hogy kérdezzem meg tőle hogy ő szeret e?

Figyelt kérdés
2015. szept. 10. 20:00
 1/5 anonim ***** válasza:
ez a sok meleg kérdés mostanában, nem igaz..
2015. szept. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 theazombiee ***** válasza:
Hülye vagy, ha csak így nyíltan megmondtad neki, főleg, hogy nem voltál biztos a dologban, hogy te is tetszel-e neki. Nem szeret, ha szeretne már rég közölte volna akkor, amikor te is ezt tetted. Szimplán röhög rajtad. Bocs
2015. szept. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Zavarba hoztad. Beszélgess vele most egy ideig másról. Majd lassan kialakul.
2015. szept. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

2. De eleg felos fiurol van szo . es mikor beszelunk mindig elprirul meg mosolyog meg oran is egy csomoszor osszemosolygunk.

3. Koszonom lehet h tenyleg varnom kene sot szinte biztos. :-)

2015. szept. 11. 16:36
 5/5 K.i.Orsolyaa válasza:
Igen tényleg várnod kell és tényleg nem kellett volna elmondanod neki legközelebb ha megtetszik egy fiú ne mond meg neki csak olvass tippeket a neten mit tegyél hogy legalább egy kicsit is megtetszél neki aztán majd ki alakul
2015. dec. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!