Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Melyiket válasszam?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak egy lány 152846 kérdése:

Melyiket válasszam?

Figyelt kérdés
A barátommal már több mint egy éve együtt vagyunk. Rengeteget vitatkoztunk ebben az egy évben. De ugyanakkor nagyon fontos lett nekem és nagyon megszerettem. Mivel le érettségiztem mentem szakmát tanulni egy másik iskolába ahol van egy fiú aki nagyon megtetszett. Egy héttel ezelőtt bejelölt fb-on és elkeztünk beszélgetni nagyon kedves srác. Majd egyik délután megvárt suli után és együtt lógtunk beszélgettünk. Elég közel kerültünk egymáshoz annyira hogy minden bizalmas dolgot elmondtunk egymásnak. Nagyon jol éreztük magunkat együtt és mivel barátom nem a közelbe lakik nagyon féltékeny és mindig azt hiszi hogy megcsalom...pedig semmi nem történ csak egy ártatlan baráti ölelés és annak a fiúnak is van barátnője. Tegnap is találkoztunk és most valahogy más volt minden...többször is megöleltük egymást. Fb-on bevallotta hogy belém szeretett és h szakitani akar a bnőjével mert már nem szereti és unja a veszekedéseket és velem akar lenni. Én és a barátom is veszekedtünk szinte egész héten de pont ezen a napon amikor a srác bevallotta mit érez a barátom is mondta h szeret....:( össze vagyok zavarodva. Az az igazság h én is meguntam a rengeteg vitát ugyanakkor nem tudnám képes lennék elengedni őt :( még mindig szeretem csak már nem birom a veszekedést. A másik srác a 2 nap alatt annyi kedvességet mondott meg annyira figyel rám amennyit a barátomtól nem igazán kaptam és megkedveltem azt a srácot :( nem tudom annyira bonyolult egyiket se akarom elvesziteni :'(

2015. okt. 10. 19:32
 1/2 anonim válasza:
A mostani barátoddal ugye együtt vagy és ha tényleg teljes szívedből szereted őt akkor legyél vele. Viszont találkoztál egy másik fiúval sokszor jobb egy másik fejezetet nyitni az életben. Dönts el magadban, hogy mit érzel és ki iránt. 1-2 napig ne beszélj egyikkel sem foglalkozz magaddal pihenj, és a szíved megmondja mi legyen. Csak óvatos légy, ha úgy döntesz a 2 fiúval leszel együtt várd meg míg ő szakít elöbb a barátnőjével, nehogy az legyen, hogy te szakítasz és ő nem...
2015. okt. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Már szakított vele. És én is a barátommal de nem tudom. Annyira fura ez az egész mert mind2 mondja h szeret és volt barátom meg megakarja oldani. De viszont a másik fiu se akar elvesziteni . Összezavarodtam
2015. okt. 19. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!