Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Melyikőjüket válasszam? L

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyikőjüket válasszam? L

Figyelt kérdés

Két jelölt van .

Az első egy középkorú férfi akinek családja van. De mégiscsak sikerült beleszeretnem..és ez kölcsönös. Nagyon szerettük egymást,rengeteg időt együtt töltöttünk. A vége az lett hogy a szüleim eltiltottak :(

Így elhatároztam hogy megpróbálom Őt elfelejteni....ekkor jött képbe a második fiú..aki az én korosztályom. Nagyon szeret engem...az elején én is örültem neki hogy valai elfeledteti velem ezt az egészet,de az utóbbi időben láttam párszor az első férfit,összefutottunk....és visszajöttek a régi érzések.....halálosan szerelmes vagyok belé meg mindig.

mit tegyek??


2015. jún. 20. 07:30
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a családos középkorút hanyagold, hacsak nem akarsz szerető szerepet az életében és örökké bújkálni, és titokban találkozgatni. Lehet szereted, de ha van családja és legfőképp gyermekei, akkor nincs értelme a dolgot erőltetni, mert ha kicsit is szereti a családját, nem fogja otthagyni őket miattad, már csak a gyermekei érdekében sem, viszont könnyen célpontja leszel a támadásoknak ha lebuktok.

Egy viszont mindenképp biztos, ha téged akarna a családos pasi, akkor ahhoz el kellene hagynia a jelenlegi családját. ha ezt ő nem akarja megtenni, bármi indokkal is, akkor egyébként esélyed sincs és csak akkor kellenél neki, amikor épp otthon nem kapja meg amit akar.

2015. jún. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne a családost!
2015. jún. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!