Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy fiú, de észre sem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiú, de észre sem vesz, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy suliba járok vele,és két évvel idősebb nálam.Sokszor szokott nézni ilyenkor enis ranezek.Bejelöltem facebookon de nem igazolt vissza.Nem tudom ilyenkor mit kellene csinálnom? Vagy ez azt jelenti hogy én nem tetszek neki?

2015. okt. 10. 20:36
 1/5 anonim válasza:

Szia.

Szerintem menj oda hozzá és kezdj el vele beszélgetni, vagy írj rá fb-n.

Mosolyogj rá hogyha találkozik a tekintetetek.

Hány éves vagy?

2015. okt. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ,14 vagyok:)
2015. okt. 10. 22:47
 3/5 anonim válasza:

Én is pont ugyanebben a helyzetben vagyok,csak a srác 3 évvel idősebb és mindig néz meg a közelembe van,de nem jelölt vissza. Gondolom nem érdeklem,szóval most szomorkodom:( De talán még kitalálok valamit,hogy sikerüljön legalább megismerni:)

Sok sikert neked kérdező!! 14l

2015. okt. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy ismerősöm, egyszer belenéztem a facebook profiljába, és kb 80 visszaigazolatlan felkérése volt, és vagy 200 üzenete, amiket nem nézett meg.

Nagyon szétszórt figura volt, de mindenki bírta.

2015. okt. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2015. okt. 12. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!