Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit rontottam el?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit rontottam el? Érdemes próbálkoznom legközelebb ezek szerint? 18f

Figyelt kérdés
Ma voltam bulizni és haverommal fogadtunk,ha nem megyek oda egy vadidegen csajhoz akkor az összes pénzem oda kell neki adjam ami nálam van ami pár ezer forint. Na és odamentem (életemben először megyek így oda csajhoz) megkérdeztem hogy megiszik e velem egy italt,erre hirtelen rávágta hogy nem. Soha semmi közöm nem volt még csajhoz,egyetlen csaj barátnőm sincs,kevés az önbizalmam mivel régen nagyon sokat szivattak az emberek és így megutáltam az embereket meg nem beszéltem senkivel nagyon hosszú ideig,magamba zárkóztam,mindenki lenézett mert ki voltam közösitve a társaságból,visszahúzódó voltam soha nem mertem azután semmit mondani társaságban mert mindig le lettem oltva stb..és ez mára erősen lerombolta az önbizalmam. Valószinü hogy nem határozottan kérdeztem meg a csajt,nem voltam magabiztos,semmi szemkontaktus nem volt,se mosoly se semmi,tehát olyan olyan komoly volt az egész :/ Ami viszont egy kis erőt adott az az hogy oda mertem menni hozzá és meghivni és rájöttem hogy nem nagy dolog egy csajhoz odamenni és megszólítani,a duma a gond és a magabiztosság ami nekem nem volt meg sztem.. nektek mi a véleményetek rólam és erről az egészről összegezve? mit ajánlotok?
2015. okt. 11. 04:22
 1/5 A kérdező kommentje:
Amit még tudni kell rólam hogy külsőleg nem vagyok ronda,se büdös meg ilyen dolgok.. elég drága parfümöket használok..rendesen öltözködök stb.kicsit pattanásos vagyok meg ferde a testartásom de igyekszem hogy ne legyen az,sportos-izmos testalkat,178 magas 65 kg,szóval inkább a beszédzavarommal,félénkségemmel van gond mit tegyek? nagyon kell egy barátnő mellém :/
2015. okt. 11. 04:35
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Menj oda a következöhöz csaj van mint hal a vizben

Azért a 65kg még nem olyan sportos 75-80 az már az

2015. okt. 11. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Annyit rontottál el, hogy nem nézel ki elég jól az illető csaj számára.
2015. okt. 11. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Volt még egy csaj aki előttem állt és mindig forgott hátrafele és nézett,de am is nézett mikor nem volt elfordulva. Ahoz meg azért nem mentem oda mert vagy 10 fiú volt körülötte.. Meg volt még egy aki megállt a bárpultnál italt venni és egyedül volt de akkor már annyira nem tudtam hogy megszólítani. Igazából nálam ez a legnagyobb gond a megszólítás és a duma,odamenni odamegyek simán de a dumám sz*r sztem.
2015. okt. 11. 10:15
 5/5 anonim ***** válasza:
A duma nem számít, csak a külsőd.
2015. okt. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!