Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van még értelme próbálkoznom?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még értelme próbálkoznom?

Figyelt kérdés
Egy lánnyal 5 hete ismerkedtem meg és 4,5 hetig nagyon jó beszélgettünk, de ez megváltozott.. nem mutat semmi erdeklodest irantam, nem ír meg semmi.. Ha megkérdezem, hogy ezt miért csinálja akkor kapom a nyalást, hogy bocsikaa fontos vagy nekem meg ezek.. Meg elhivtam randira, erre csak annyit mondott, hogy majd szolni fog hogy mikor lesz ideje (azóta se szólt). Nemtom mar mit irjak neki, lehet megmondom neki a frankót, csak utána en leszek a bunkó.. 16/f

2015. júl. 19. 19:27
 1/5 Noren1989 ***** válasza:

Öcsém, elmondom mit írjál:

SEMMIT.

Szard le, keress mást, ha nem érdekled, akkor hagyd rá.

Ne legyél bunkó, csak csináld azt, amit ő is...hidd el, emlékezni sem fog rád egy hónapon belül.

25/F

2015. júl. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Pedig olyan jonak igérkezett ez az egész
2015. júl. 19. 19:34
 3/5 anonim ***** válasza:

ha meg mondod neki a frankót akkor nem te leszel a bunkó mivel ő az veled szemben, lehet hogy ő úgy fogja gondolni hogy te vagy a bunkó de ez nem lesz igaz, hagyd az egészet

ha meg valamikor rád ír hogy nincs e kedved elmenni vele akkor tudod a választ ;)

ne félj hogy mi lesz a következménye

2015. júl. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Személy szerint nem gyakran értek egyet másokkal de most igen. Hallgass az elsőre, mert az nem normális hogy mindig te legyél a kedves aki mindig megbocsájt stb. Hagyd és meglátod majd hogy mi lesz.

15/l

2015. júl. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
sokat vártál, talált mást.
2015. júl. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!