Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 15 eves lany 18 eves fiu. Tul...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 eves lany 18 eves fiu. Tul nagy a korkulonbseg? Vagy mukodhet rendesen? Bovebben lent!

Figyelt kérdés
15 eves vagyok es a sulibol kavartam egy sraccal aki nemreg toltotte a 18-at. azt mondta, ot nem zavarja a 3 ev, erettebnek gondol a koromnal (mondjuk en is magamat), es nagyon boldog lenne velem. nem volt meg komolyabb kapcsolatom,visszautasitottam, de erzem hogy fele huz a szivem. szerintwtek ekkora korkulonbseg meg belefer? milyen "hatranyai" lehetnek szamomra?

2015. okt. 13. 19:54
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
böven belefér
2015. okt. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
54%
Én is 15 vagyok,nekem sok lenne,mert,hogy ő már végzős én meg csak egy kis gólya :D,de ezt neked kell érezni, hogy működne-e vagy sem :)
2015. okt. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%

Pont jo en is ennyi voltam.

Mi az egyuttlettel vartunk 2 evet de pont jo volt igy es soha nem bantuk meg. Szerintem nem baj,hogy idosebb mint te mert a fiuk altalaban kesobb ernek.

18/L

2015. okt. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
52%
simán jó. köztem meg aközt akivel most kavarok 10 év van :D nem sokkal vagyok nálad idősebb. belefér bőven. főleg ha szereted :)
2015. okt. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Hölgyeim, kavarni a gáztűzhely felett kell, de szomorú, hogy előbb ezt tanuljátok meg........:)

Szerintem a korkülönbség még belefér.

2015. okt. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Eremiash válasza:
100%
Szerintem nagy a korkülönbség 18 éves fiú vagyok de nekem már a 16 éves lányok is alig jönnek be de, ez csak az én véleményem :)
2015. okt. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
belefér, csak ne feküdj le vele :Dd
2016. okt. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

16 évesen azért nem jártam tartósan a 19 éves barátommal (csak kb. 2 hónapot, de csak hétvégente találkoztunk), mert tudtam, h. még nem állok készen a szexre, ő meg már nagyon szerette volna.

Inkább 'elengedtem' (amit eléggé megszenvedett - azt hiszem, szerelmes volt, méghozzá nagyon), és még vártam egy kicsit az "igazira". Csak felnőtt fejjel (kb. 15 év múlva) jöttem rá, hogy mennyire jó srác is volt - amit akkoriban barátnőtől szomszéd nénin át volt tanáromig számtalan ismerősöm megjegyzett. Ezt mindenkinek magának kell éreznie, alapvetően nem sok, ha megvárja, h. felnőj.

2016. nov. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

#8: "mert tudtam, h. még nem állok készen a szexre, ő meg már nagyon szerette volna. "

Biztos,hogy az a jó srác, aki már 2 hónap leforgása alatt nagy szeretné megdugni a barátnőjét, aki még szűz is volt? Lehet,hogy mindenki jó srácnak tartotta, mert ezt nem tudták róla.....

Jól döntöttél. Nem álltál készen a szexre, akkor minek erőltetted volna? Nem is feltétlen 16 éveseknek való. Nem beszélve arról,hogy aki ennyire türelmetlen, az ne barátnőt, hanem kur.vát szerezzen a sarokról.

2016. nov. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!