Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan béküljek?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki két évvel fiatalabb nálam, mindig figyelt, gimiben köszöngetett nekem, így feltűnt, hogy ez a leányzót valószínű érdeklem, de nekem akkor barátnőm volt tehát nem törődtem vele, inkább amikor annak a kapcsolatomnak a vége felé jártam akkor figyeltem fel rá, és jobban megismerve eléggé megtetszett, de ettől függetlenül nem törődtem vele komolyan.. tudni kell rólam, hogy stílusra nagyon troll vagyok és komolytalan voltam akkoriban, és én ráírtam, gondoltam miért ne legyen valami.. és pont akkor olvastam egy ilyen hülyeséget, ami poén lett volna és elsütöttem nála ami a következő volt "-szia gondoltam ráírok a legszebb lányra facebookon. -szia, ez nagyon kedves :) (írta a jány) -de ő sajna nem volt fent" ezután láttam, hogy látta és nem írt vissza rá semmit, valószínűleg megbántottam ezzel, hiába írtam utána, hogy csak viccelődni akartam, még személyesen se tudtam tőle bocsánatot kérni, mert már végeztem a gimivel.. ez akkor történt, és néha még mindig gondolok rá, hogy ezzel a lánnyal még van dolgom.. de nem igazán tudom, mit csináljak, mire számítsak, talán még lehetne ebből valami? (tudom tudom, hogy bunkóparasztvázavoltam)

#rendesen #ztam #szameg
2015. aug. 21. 22:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Jó nagy paraszt vagy ! Egy lánynak ilyet még viccből sem írjuk, a női logika teljesen más, mnint a férfi, szóval őt nem érdekli, hogy viccből írtad, úgyis magára veszi... Szerintem esélyed nincs a békülésre. Max ha megkeresed valahogy személyesen.
2015. aug. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez egy megagiga Facepalm! komolyan.... hogy jut ilyen valakinek az eszébe... Ahogy az elöttem szóló írta, nem írunk/mondunk lánynak olyat ami a kinézetét becsméreli, magukra veszik, még ha csak vicc is számodra. Azért megprobálhatsz bocsánatot kérni, hátha sikerül.
2015. aug. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!