Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Bevalljam neki az erzeseim?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bevalljam neki az erzeseim?

Figyelt kérdés

Van egy srac,buliba talalkoztunk. Mar akkor osszemelegedtunk. Rakovetkezo heten talalkoztunk, beszelgettunk, nem volt semmi komoly, a vegen egy csokkal koszont el. Ezutan megegyszer is talalkoztunk, es akkor is egy csokkal koszont el.

Szerettem volna meg talalkozni vele, de a talikat lemondta mindig, es o sem mondta hogy talalkozzunk. Szinte mindennap beszelunk, elvagyunk, mindig van tema.

Fogalmam sincs,hogy mi fogott benne meg, de annyira szeretem, szeretek vele lenni, megmagyarazhatatlan.

Le szeretnem vele tisztazni a dolgokat, bevallani amit erzek iranta, nem birom mar magamba tartani. Szerintezek jo otlet lenne?

Csak az a baj,hogy sajnos nem megoldhato, hogy talalkozzunk, legkozelebb csak buliba fogunk talalkozni. Irjam meg neki facebookon? Annyira nem szeretek ilyet megbeszelni ott, de mar annyira torkig vagyok ezzel a dologgal, hogy muszaj elmondanom neki.. De hogy kezdjek neki? Felek, hogy ha ezt leirom neki, akkor csak egy p.csanak fog hinni, meg le fog nezni.

17 vagyok, o 20.

Ti mit tennetek? Koszonom elore is.


2015. okt. 15. 16:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Szájon csókolt és lemondta a randikat? Nekem ez így nem tetszik. Ha nem akar veled találkozni, akkor ne csókolgasson és ne ígérgessen. Lehet, hogy én nagyon konzervatív vagyok, de az én értékrendem szerint a férfi legyen a kezdeményező. És ő itt nem akar kezdeményezni, ha akarna, már találkozgatnátok. Úgyhogy verd ki a fejedből és ne alázd meg magad előtte.
2015. okt. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenébe, egy f**z sem érdemli meg hogy megalázkodj előtte és burkoltan könyörögj neki.
2015. okt. 16. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!