Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Biztos forrásból tudom, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biztos forrásból tudom, hogy csak a barátjának tekint. De ettől függetlenlenül bevalljam neki érzéseim?

Figyelt kérdés
Nagyon nehezen bírom magamban tartani, hátha megkönnyebbülnék ,de ha elmondom neki, akkor meg feleslegesen leégetem magam és a barátság is tönkremehet. Viszont abban reménykedek, ha bevallom érzéseimet iránta, nem fog visszautasítani. Szerintetek?
2013. nov. 14. 15:31
 1/10 anonim ***** válasza:
masztíz egyet majd attól könnyebb lesz
2013. nov. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Valljad be neki , kitudja , lehet hogy ő is érez valamit irántad!
2013. nov. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha szereted, akkor mindenképpen valljad be neki. Az is lehet, hogy ő is szeret téged, csak titkolja. Nem hinném, hogy veszítenél vele valamit, ha megmondanád neki.

Sok sikert! (:

2013. nov. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Biztos csak a halál. Szerintem is valld be neki. Megkönnyebbülsz majd.
2013. nov. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ha lesz jó alkalom rá megmondom neki, de egyébként a barátnője mondta úgyhogy nem fűzök sok reményt hozzá. :/
2013. nov. 16. 12:13
 6/10 anonim ***** válasza:
Na ez nem feltétlen biztos forrás. A barátnő lehet féltékeny/irigy/rosszindulatú is. Sok példa volt már rá...
2013. nov. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Akkor ebben az eseteben remélem erről van szó. Majd megírom mi lett.
2013. nov. 16. 17:51
 8/10 A kérdező kommentje:
Gyerekek nagy szr az egész. Közben elment randira egy másik sráccal és már csókolozott is vele. Mindezt az orrom alá dörgölve közölte. Hát köszönöm szépen.... Bocsi hogy most írtam csak azóta nem gyakoriztam.
2013. dec. 15. 21:52
 9/10 anonim ***** válasza:

Hát megesik... majd lesz más.


Igen, igen, tudom, perpill ez sovány vigasz.

2013. dec. 16. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Már nagyjából túltettem magam rajta, de azért bízok benne majd talán egyszer lesz belőle valami, ha még tetszeni fog egyáltalán. Mindenesetre köszönöm a válaszokat! Sajnos nem Happy End lett a vége.
2013. dec. 16. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!