Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A fiu aki tetszik a baratnomme...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiu aki tetszik a baratnommel kezd nagyon joban lenni?

Figyelt kérdés
Szoval... az van, hogy egy fiu tetszik nekem(osztalytars). Eddig tokre azt hittem, hogy neki is en, masok is ezt gondoltak/gondoljak. Az egyik volt baratnom, akivel mostanaban amugy sem vagyok joban, most mellette ul. Joban lettek, es bar a srac meg mindig sokat beszel velem, kicsit feltekeny vagyok. Szerintetek tok hulyeseg vagy tenyleg lehet hogy jogos? A csaj kicsit nyomul a fiura, de a fiu reszerol nem tudom, hogy van-e valami. Szoval szerintetek?(13/l, 13/f)

2015. okt. 15. 21:53
 1/7 anonim válasza:

szia😊😊


1. Azt ajánlom ne akarj jarni osztálytársal

2. Ha tetszik akkor mond meg a( mostani) baratnodnek hogy tetszik hogy segítsen eltávolítani a csajt

3. De ha veled is joba van akkor szerintem ne izgulj,.

4. Legyél vele kedves marmint a fiúval adjneki a kajadbol kinald meg

5. Mosolyogj rá és sokat érsz

6. Vagy mind el az erzesedet neki

7. Mond el a csajnak hogy kopjon le

8. Nezd a fiút aki tetszik jo a szemkonraktus

9. Legyél vele kedves

10. Szerintem szeret téged de a masik csaj is bejön neki vigyázz vele mert elveszi tőled


. Remélem Segítettem 13L😋



. Szia😘😘

2015. okt. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom. Meg annyival kiegeszitenem, hogy a csaj tudja, hogy nekem tetszik, amikor meg baratnom volt elmondtam neki... Utana nyomult ra...
2015. okt. 15. 22:20
 3/7 anonim ***** válasza:

11. Beszélj a sráccal mond meg neki, hogyan is érzel, és akkor rövidre zárhatod az egész drámát!


Üdv:

Egy 17 éves fiú :)

2015. okt. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
koszi, megprobalom.... Tobbiek?
2015. okt. 15. 22:35
 5/7 anonim ***** válasza:

amúgy kit érdekel hogy összejön-e vele? tarthat majd vagy 2 hétig és lehet sokat mondok

ha meg ennyi problémád van vele akkor beszéljétek meg

2015. okt. 16. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát akkor nyomuljál te is, meg túrd ki a közeléből, persze ne olyan feltűnően, véletlennek tűnjön mindig, mert rosszul is elsülhet. És ne várd mindig , hogy a fiú menjen hozzád, keresd te is ahányszor teheted.
2015. okt. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hat koszi rajta vagyok! :D
2015. okt. 16. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!