Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy fiu aki mar regota...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiu aki mar regota tetszik. Ido kozben kiderult h a legjobb baratnommel jar . De multkor egy buli utan hazakisert pedig en egy szomszed faluban lakom . Akkor ez mit jelent?

Figyelt kérdés
Mit gondoljak most?Jah es fb-n is irt olyan dolgokat amik egy kicsit furcsan jottek ki ...most akkor mit csinaljak? Tetszem neki vagy nem ....? De akkor miert jar a legjobb baratnommel?
2014. febr. 8. 21:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Tiltsd le a fazont.Szó nélkül és sose állj vele szóba.
2014. febr. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az, hogy hazakisért még nem jelent semmit se, hiszen a barátnőddel jár. Engem is kísértek már így haza szimplán jófejségből, meg hogy ne legyen bajom.

Milyen dolgokat írt? Most lehet csak neked furcsák azok a dolgok.

2014. febr. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Irta azt is hogy szep vagyok..meg hogy egyelore nem akar semmit kerdezni..es a setan azt mondta h menjek nyugodttan kozelebb hozza
2014. febr. 8. 22:15
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát ez érdekes, sztem kerüld a srácot. :O
2014. febr. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszi a tanacsokat :)
2014. febr. 8. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!