Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Ti észre szoktátok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti észre szoktátok venni a jelekből, ha egy lánynak tetszetek?

Figyelt kérdés

2015. okt. 16. 17:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én azt szoktam észrevenni, ha egy lánynak valaki más tetszik. Abban az esetben olyan egyértelmű minden, csak azt nem mondja a másiknak, hogy "Hívj már el valahova, mert nagyon bejössz nekem". Ha valaki nekem küld jeleket, akkor az többnyire egy ismeretlen nyelven, többszörösen kódolva és hiányosan érkezik meg hozzám.
2015. okt. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Néha néha van az embernek ilyen "mintha" érzése, de én inkább csak erősen késve (értsd: fél év 1 év sok év) múlva rakom össze igazán.
2015. okt. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nem szoktam észre venni.
2015. okt. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%

"crush" mint címke xD

Észreveszi neaggódj ^^

Ha meg nem akkor lesz más, ilyenen ne problémázz '-'

2015. okt. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
nem szoktam észre venni
2015. okt. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos, nem.

Elég nehéz eldönteni olykor, hogy mit akar a lány.


Élőpélda:

Gimi elsőben például nagyon jóban voltam egy lánnyal, sokat beszéltünk, sokszor odasimult hozzám, szemembe próbált nézni mindig, de szinte rögtön elkapta mindig, mosolygott állandóan, érdekelte mi van velem, mit csinálok. Mikor megkérdeztem, hogy lenne-e kedve... akkor meg: én nem érzek baráti szeretetnél többit. Mondom köszi.

Szóval nem. Ha észre is veszem, az is kapufa! :D

2015. okt. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Mindig észreveszem... Mas beszed stílus , ölelget 😊😊
2015. nov. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia. Hát én szerintem ez tökre nem egyértelmű... Volt már olyan hogy a lány szerint ő próbált hozzám közeledni, de szerintem meg csak undokoskodott, de szerinte ez felőle egy lépés volt, hát oké bennem van a hiba.

De van olyan is, hogy tökre az jön le hogy flörtölni akar velem, közben pedig még sem, hát akkor kérdem én, most akkor mi van?!

2016. ápr. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!