Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 1 hónapja van barátom, mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 hónapja van barátom, mit tegyek ha azt mondja, hogy szeret? Nekem még túl korai lenne visszamondani, de nem tudom mit csináljak. Azt mondani, hogy nekem még korai túl kínos lenne, akkor mit tegyek?

Figyelt kérdés

2015. okt. 18. 21:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pedig azt kéne mondanod. Mondd meg neki, hogy ez így neked túl gyors.
2015. okt. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%
Akkor hogy lehet a barátod? oO Vagy ez a "kapcsolat" annyiból áll hogy kijelentettétek jártok?
2015. okt. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nyilván nem csak kijelentettük, hogy járunk, nagyon közel állunk egymáshoz, de nekem még korai lenne azt mondani, hogy szeretem. Azt szeretném megtudni, hogy hogy tudom egyelőre elkerülni, hogy ő kimondja?
2015. okt. 18. 21:57
 4/9 anonim ***** válasza:

Kb sehogy se :/


Hany évesek vagytok?

2015. okt. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
én 20, ő 21
2015. okt. 18. 22:36
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
én nem mondtam vissza neki mert én nehezen mondok ki ilyen dolgokat. De mosolyogtam és hozzábújtam, megöleltem, megpusziltam Szóval nonverbális jelekkel érzékeltettem vele, hogy én is. Aztán amikor beszólt, hogy "nehogy visszamondjam:p" akkor kapott egy cuki sunyi fejet. Aztán elmondtam neki hogy nekem nehéz ezt kimondani de ez nem jelenti azt, hogy nem így érzek. És elfogadta. Csak beszélni kell egymással, ez a titok:) 18l
2015. okt. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
44%
Szerelem nélkül járni valakivel. Brávó.
2015. okt. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
én a párommal össze se jöttem amíg nem voltam biztos az érzelmeimben.
2015. okt. 27. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
De itt nem arról van szó, hogy nem szereti! Hanem, hogy nem tudja még kimondani ezt a szót. Attól még érezhet úgy...
2015. okt. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!