Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon tetszik egy srác és én...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy srác és én is bejövök neki. De a barátnőmnek is tetszik a srác. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egy iskolai kiránduláson voltunk és ott nagyon megtetszett egy srác. A tábor vége felé azt vettem észre hogy a barátnőm se közömbös a fiú iránt. A srác mindkettőnkel "elég közvetlen" volt szóval nem tudtam eldönteni hogy melyikünk jön be neki. Az utolsó este a kiránduláson egy kocsmában voltunk de jó sokan. Mindig fogta a kezemet, (de csak az asztal alatt vagy nem feltűnően hogy a többiek ne lássák) sokat dumáltunk és egy pillanatban biztos voltam benne hogy megcsókol.

Előtte viszont a barátnőmet ültette be az ölébe.

Utána elég sokat írtunk egymásnak, a suliban is dumáltunk (ő felettem jár egy évvel 3s ilyenkor lejön mindig a termembe:) és én elhatároztam hogy szólok a barátnőmnek hogy mi van a sráccal mert úgy éreztem ebből már lehet valami. Csakhogy a barátnőm megelőzött és bevallotta hogy tetszik neki a fiú. Én úgy tettem mintha nagyon örülnék de igazából nagyon kiborultam. Főleg hogy nekem tetszett meg elsőnek.

Aznap vhogy úgy alakult hogy a sráccal 2 órát kettesben töltöttünk beültünk enni szóval tiszta randi feelingje volt. De nagyon kínos volt mert egyrészt nekem bűntudatom volt a barátnőm miatt másrészt a srác magasról szart a fejemre. Nem tudtunk miről beszélgetni alig vártuk hogy megjöjjenek a többiek. Akkor elhatároztam hogy ezzel a sráccal nem illünk össze és inkább segítek a barátnőmnek hogy összejöhessen a sráccal. Ez után közvetlenül elmentünk vpzni még 6 emberrel köztük a barátnőmmel. És akkor kezdődött minden előlről. A srác nagyon sokat foglalkozott velem sokkal inkább mint a barátnőmmel folyton nézett meg kb csak velem beszélgetett.

Nem tudom mit csináljak. Azóta néha rámírt de én nem akartam chatelni vele mert a barátnőm azt mondta hogy ők órákat szoktak. Biztos hogy érdeklem valamennyire de nem tudom mi van a barátnőmmel. Ráadásul a srác felettünk jár egy osztályjal lehet (vmbár ez egyáltalán nem rá vall, de kitudja...) csak kavar a két kiscsajjal csak úgy szórakozásból.

Szerintetek? Mit tegyek?



2015. okt. 19. 00:37
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
nyomjátok 3asban
2015. okt. 19. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

En rakerdeznek egyszeruen, hogy mit szeretne, es kitol szeretne.

Aztan meg ha ugy alakul, gondold at, hogy a srac, vagy a baratnod fontosabb, es ugy cselekedj.

#szerintem

sok sikert!

2015. okt. 19. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hajtsatok rá mind2en! Egy pasin nem fogtok összeveszni, ha igazán jó barátnők vagytok, hanem örültök max a másik boldogságának, ha összejönne neki vele. Semelyik fiúra nincs ráírva, hogy csak és kizárólag XY járhat vele; szóval ő nem tulajdon.
2015. okt. 19. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%
Osszátok be valahogy. Pl hétvégente téged kefél, hetköznap a barátnődet. Egyébként a fején találtad a szöget, csak kavar 2 kiscsajjal, ha nem többel:)
2015. okt. 19. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
miért nem kérdezd meg a sráctól hogy milyikőtök jön be neki ??? és akkor megadja a válaaszt
2015. okt. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!