Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A barátommal majdnem fél éve...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal majdnem fél éve vagyunk együtt, nagyon szeretem őt de van egy fiú akit borzasztóan vonzónak tartok. Ez normális?

Figyelt kérdés

Egyre nagyobb késztetést érzek, hogy csókolozzak vele és nagyon vonz a megjelenése, stílusa. Bűnösnek érzem magam hogy ilyeneken gondolkozok hogy a barátomon kívül más fiúval is csokolóznék...Lehet ez annak az oka hogy az utóbbi időben elégge megromlott a kapcsolatunk és egyre kevesebbet beszélünk. A hiánya lehet az probléma?

15/L



2015. okt. 19. 20:06
 1/9 anonim ***** válasza:
24%

Ez normális, és ha szar a kapcsolat, vagy meg akarod , és tudod javítani, vagy lépj!

Vagy kavarj mindkettővel!

ebben a korban még belefér, főleg ha nem szexelésről van szó!

A csókolódzás még nem szex! (annyira)

2015. okt. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Szexről szó sincs! :D

Hogyan tudnám megjavítani a kapcsolatot? Mert egyre inkább érzem hogy így nem vagyok boldog. :/

2015. okt. 19. 20:21
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne kavarj mindkettővel, az undorító dolog!

Ha már nem vagy boldog a kapcsolatban, szerintem nem érdemes javítani, hanem inkább szakítani kell. Van ez így.

De ezt te érzed.

2015. okt. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ez az első kapcsolatom, nem merek szakítani vele. :/
2015. okt. 19. 20:42
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez nem "merés" kérdése, de szerintem neked sem jó boldogtalannak lenni egy kapcsolatban.
2015. okt. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd ott a barátod. Gondolj arra, hogy a másik fiú sokkal jobb lesz nála. És jobban szeret majd. Csak kezdj el közeledni felé, hogy észrevegyen stb....
2015. okt. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%

Csak azután kezdj el kavarni a másikkal,ha a barátoddal már szakítottál!

Egyrészt nagyon aljas,gyáva dolog a megcsalás,másrészt rossz hírbe is kerülhetsz emiatt,és ha mindenki könnyűvérűnek tart majd és úgy is kezel,akkor erősen meg fogod bánni...a te korodban még nagyon tipikus dolog,hogy megbélyegzik az embert. Nehéz dolog a szakítás,mert félsz a jövőtől,de bátornak kell lenni és lépni! Nagyon fiatal vagy még,nincs mit veszítened:) Ha ez a srác lenne életed szerelme,akkor nem vonzódnál már fél év után egy másikhoz..:D 19N

2015. okt. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

ha szereted tényleg! szereted a párodat, akkor próbáld meg javítani a kapcsolatot. én néha boldogtalan vagyok a párommal, de nem szakitok vele mert ez nem megoldás! javítani kell és akkor minden okés.

a fiút az aki nem a párod, felejtsd el

2015. okt. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%

Szia!

szerintem ezen majdnem mindenki átmegy egyszer.. nem tagadom velem is megtörtént már, mérlegeltem magamban a dolgokat h pl mi van ha én rontottam el valamit? meg hogy vajon az a másik srác ha netán őt választod ő komolyan venne és szeretne vagy csak szórakozna veled? az se mindegy hogy persze milyen korban van az ember. 15 az elég fiatalnak számít de van aki korán megér. azt tanácsolnám neked, hogy tölts egy kis időt kettesben a barátoddal, romantikázzatok, sétáljatok egyet vagy menjetek moziba..stb. kérdezd meg (finoman) hogy ő hogy érzi magát veled, szerelmes-e...és azokból ahogy viszonyul hozzád biztosan könnyebb lesz. kicsit tisztábban fogsz gondolkozni. próbáld meg elkerülni azt a másik fiút pár napig vagy akár hétig és ha úgy érzed javult a helyzet és már tudod h mit szeretnél döntsd el magadban a dolgokat.

18/L

2015. okt. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!