Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit kéne tennem, hogy kicsit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem, hogy kicsit megnöveljem az önbizalmamat és elkezdjek ismerkedni?

Figyelt kérdés

Nem is tudom hol kezdjem, soha nem jöttem ki jól a lányokkal, inkább mindig is az a magának való, gép előtt punnyadó voltam kiskoromban. Ez nem is zavart egészen év elejéig, amikor felfigyeltem egy különleges lányra. Sajnos nem sikerült vele jól a dolog, sokáig etetett, majd a végén lekoppintott. Azt tudni kell rólam, hogy dagi voltam akkor, hosszabb hajjal és gyerekes. Elhatároztam, hogy megváltozok miatta, később rájöttem, hogy csak érte fölösleges. 90 kg voltam januárban, mára már 76 lettem, ill. felszedtem pár kg izmot, ami dobott kicsit a külsőmön. Sajnos engem is elkapott a tinikor átka, pattanásos vagyok, szerencsére nincsen sok és nem is nagyok, csak elkapartam őket kisebb koromban és megvannak a hegei a hátamon, emiatt folyton rosszul érzem magam. Érzem, hogy belül van a gond és amíg ezen nem tudom magam túltenni addig nem merek nekiállni ismerkedni, mert tudom hogy csak belefásulnék. Az is ront a helyzeten, hogy nem vagyok még így se megelégedve a külsőmmel, tényleg kis dagi voltam.


Kis faluban élek, nem tudok eljárni bulizni hétvégén és bevallom őszintén nem is bánom. Minden napom sablonos, felkelek reggel, suli, kondi, tanulás, szórakozás és egy esti edzés. Ez megy minden nap, hiányzik már valaki akivel megoszthatnám az örömömet/fájdalmaimat. Nem mondanám magamat csúnyának, de nem vagyok az a tipikus páwasrác, aki a legtöbb lánynak tetszik. Nem tudom mi tévő lehetnék, pedig akik ismernek folyton bíztatnak, folyton mondják, hogy humoros, céltudatos, törődő vagyok, emellett nyilván vannak rossz tulajdonságaim is, például makacsság, türelmetlenség, de senki se lehet tökéletes :)


Az egy kicsit segített, hogy pár hónapja elkezdtem kondizni és sportolok rendszeresen, ezt érzem a mindennapjaimban is, de mindhiába, ha nincs valaki akivel kölcsönösen szeretjük egymást :\

17/F



2015. okt. 19. 21:14
 1/3 anonim válasza:

A kondi meg fogja hozni az önbizalmat és én azt javaslom, ha megtetszik egy lány, gondolj bele, ha nem mész oda hozzá, akkor 0% esély van, hogy megismerkedj vele, ha odamész, akkor legrosszabb esetben nemet mond. És, ki nem szarja le? :D Én csak röhögök egyet, ha véletlenül valaki elutasít engem és megyek tovább a következőhöz.

Tele van a világ szép és jó fej lányokkal, te is találsz valakit magadnak biztosan.

2015. okt. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát igen, csak a legnehezebb odamenni egy lányhoz úgy, hogy nem vagyok megelégedve önmagammal. Kell még egy fél év, mire azt mondom okés, elértem azt, amiért érdemes volt küzdeni, akkor talán a kisugárzásom is megváltozik és jobb lesz minden :)
2015. okt. 19. 22:47
 3/3 anonim válasza:

Igen, magadat kéne jobban megszeretned, de most is, így, ahogy vagy. 1 az, hogy nem a külső a minden, sőt, a lányokat nem érdekli annyira a külső, mint, amennyire minket érdekel az ő külsejük. Amelyik lány meg annyira a külsőre megy, az általában nem szokott jó arc lenni, ezt tapasztalatból mondom.

De, ha a testedet utálod, azt nem értem, mert az a 76 kilo, az egyáltalán nem sok :D . Ha pedig az arcodat, akkor azzal nincs mit tenni, csak meg kell szeretned. Vagy válts frizurát esetleg, a pattanást, azt kezeld, amennyire tudod, de az sem a világ vége. Ha meg annyira zavar mégis, akkor vegyél valami korrektort.

Esetleg van valami haverod, aki ugyanúgy szeretne csajozni, mint te? Mehetnétek ketten és úgy könnyebb lenne.

2015. okt. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!