Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy szerezhetném vissza az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerezhetném vissza az önbizalmamat?

Figyelt kérdés

Röviden annyi a történet, hogy a barátnőm kb félév után szakított velem. Indok és normális magyarázat nélkül, olvastam pár hasonló történetet itt gyakorin, úgy tűnik ez kezd szokássá válni. De nem bántani akarom, csak gondoltam beleírom a történetbe.

Nos bár felnőtt párkapcsolatok kategóriába írtam, van benne egy szexuális jellegű rész is. Elég zárkózott és "öntudatos" lány volt, minden értelemben, apróságok esetén is úgy érezte, hogy kényszerítem, ahelyett hogy átbeszéltük volna a dolgokat, így én magam a szexet nem is "mertem" erőltetni. Aztán mikor eljutottunk oda, akkor hirtelen úgy éreztem, teljesítenem kell és elsőre nem is működött aminek működnie kellett volna...

Hozzátartozik hogy én magam a tapasztalatlanabbak közé tartozom, ezért nyilván ideges is voltam de nem akarom erre ráfogni (ugyanakkor impotens sem vagyok, és aszexuális sem, sőt elég magam a libidóm szerintem).

Illetve én a hosszú előjátékot részesítem előnyben (már csak azért is mert elvileg ő sem volt még senkivel), ő szinte azonnal akarta az aktust. Oké utána már működött, de aztán ki is lettem dobva nem sokkal utána.

Most meg olyan vagyok mint egy rakás szerencsétlenség. :/


2015. okt. 3. 09:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Hali. Gondolom nagyon fiatal vagy még. Ne érezd magad rosszul, bár tudom könnyű mondani. Tudatosítsd magadban minden reggel hogy klassz vagy, és ne engedd hogy egy csalódás hosszútávon hasson az életedre.Menj,ismerkedj,bulizz,mászkálj haverokkal, szóval ne depizz be!
2015. okt. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az ilyen sokakkal megesik.Nem lesz gondod,ha olyan lánnyal leszel,akivel nem érzel majd teljesítménykényszert.
2015. okt. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!