Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Bele lehet őrülni a viszonzatl...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bele lehet őrülni a viszonzatlan szerelembe?

Figyelt kérdés
Már két éve tetszik egy srác és már nem is egyszer kezdeményeztem, de mindig közömbösen állt hozzám. Három hónap szétválás után ugyanígy feltörtek az érzések és úgy vettem észre, hogy még erősebbek. Na meg szerintem kezdem elveszíteni a fejem és attól félek, hogy megőrülök...Én nagyon akarom őt!

#probléma #viszonzatlan szerelem #tinilány nehézségek
2015. okt. 20. 19:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Természetesen. Ugyanugy mint abba, hogy esik az esö. A beleörülésnél nem az a lényeg, hogy mi az "oka" hanem az alap terheltség.
2015. okt. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos en is ugyanilyenproblemakkal kuzdok es qurva rossz, de nem tudok mit tenni.Legalabb tudod hogy nem vagy egyedul..:'(
2015. okt. 21. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Csak epp en fiu vagyok.
2015. okt. 21. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!