Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok a legjobb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a legjobb barátomba de nem akar tőlem semmit. Már megbeszéltük viszont hihetetlen rosszul érem magam. Szeretném elfelejteni. Esetleg valami ötlet?

Figyelt kérdés

Itt van egy kis kiegészítés:


http://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__szerelem_..



Szerintetek mit csináljak? Hogy felejtsem el? Kínlódok, nagyon sz*r, fizikailag rosszul vagyok, néha elkap a sírás, szörnyű... :c Ráadásul most lesz majd pótvizsgám is, nem tudok egyszerűen a lányon kívül másra gondolni... :/



2015. aug. 21. 20:26
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Most is kihagytam, 16/f.
2015. aug. 21. 20:27
 2/15 anonim ***** válasza:
Hat igen... ez egy eleg nehez dolog... Probalj valami massal foglalkozni pl. sportolj valamit vagy hasonlo. De igazabol csak az ido mulasaval tudod majd talan elfelejteni.
2015. aug. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Szerintem keress egy másik lányt aki hajlandó lenne járni veled,talán ez segítene felejteni.
2015. aug. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
100%

olvass!nekem segített!(bár lány vagyok) amúgy ez a legrosszabb eset...Bár ha más is hajt rá akkor rosszabb :/

vagy videojatekozz (azt a fiuk imadjak)vagy csinalj youtube videot :) drukkolok!

2015. aug. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszi, youtube-ra mostanában nem teszek fel videókat, gyenge géppel már meguntam a kínlódást. A játékokat meg... Vagy nem akarom megvenni Xbox-ra vagy nem bírja a gép + nincs is nagyon hozzá kedvem. :) Bár mostanában szövegeket írok meg zenét hallgatok rengeteget + bicajozok. Bár még nem megy a felejtés de Tirpa rengeteg segít az Edda meg.. Néha jó egyet sírni. Köszi mindenkinek, megy a zöld pacsi. :3
2015. aug. 26. 21:28
 6/15 anonim válasza:
Szerintem mondd el neki hogy kínosan érzed magadat amiatt amit mondtál és hidd el, ha a legjobb barátod akkor meg fogja érteni
2015. szept. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszi, bár már régen nem aktuális a téma, összejöttem egy lánnyal akivel nagyon szeretjük egymást, már nem tartom a kapcsolatot a "ezzel" a lánnyal. Párom szerintem nem is örülne neki... Azért köszi. :3
2015. szept. 26. 16:06
 8/15 anonim válasza:
Sok boldogságot a mostanival :3
2015. okt. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :)
2015. okt. 17. 16:15
 10/15 anonim ***** válasza:
Na es hogy alakult az életed?:D
2017. ápr. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!