Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem lennek tul nyomulos?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem lennek tul nyomulos?

Figyelt kérdés

Van egy fiu,aki kb. egy hete ramirt.

Picit viccesen indult az egesz beszelgetes,de egesz szimpatikus lett.Mondta hogyha elvezek vele beszelgetni,ha ugy van irjak neki masnap reggel is.En persze irtam,orakig elbeszelgettunk,megnevettettuk egymas,volt mirol beszelnunk.:)

Azutani nap,ami most hetfo volt,irtam neki estefele,megint nagyon jot beszeltunk.

Bar azota egyikunk sem irt a masiknak,es nemtudom,most kint van Nemetorszagban,de decemberben jon majd vissza (lattam mar eloben is,szoval nem az van hogy azt sem tudom hogy nez ki,hany eves,stb...),es en tenyleg szivesen megismernem,o is mutatta a szimpatizacio jeleit,csak nem tudom,nem lenne nagyon nyomulos ha lanykent megint en irnek ra?Vagy szerintetek mit kellene tennem,mert en tenyleg nagyon elvezek vele beszelgetni.

Elnezest az ekezetekert,es elore is koszonom a valaszokat!!:)


2015. okt. 21. 19:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Ti lányok ezzel vagytok megáldva, hogy nem-e túl nyomulós. Az hogy írsz neki?! Könyörgöm ne csináld már. Nem tudom elképzelni, hogy ezt komolyan gondoltad :D
2015. okt. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Haha,jolvan,bocsanat.:D

O par evvel idosebb,es nemtudom,hogy vajon mit gondolna.

De lehet mar csak be van kodolva ez nalunk,kitudja.

Koszonom a valaszt!:D

2015. okt. 21. 20:06
 3/3 anonim ***** válasza:
nyugodtan írj rá;)
2015. okt. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!