Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nos, ha ennyire lenézitek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Solitude92 kérdése:

Nos, ha ennyire lenézitek a pasik nyomulós, csajozós szövegeit egy megszólításnál akkor kíváncsi lennék, hogy ezt hogy oldjátok meg kedves lányok, nők?

Figyelt kérdés
Leginkább konkrét, megtörtént eset érdekel őszintén leírva, de az is jöhet hogy csinálnátok, csak akkor legyen oda írva, hogy még nem próbáltad.

2015. máj. 8. 17:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Én töröltem már képen valakit ilyenért.


Egy fiú barátommal beszélgettem a folyosón, erre odajön az egyik haverja(?) ..inkább ismerőse lehetett)

és benyög egy ilyet:

-"Hé, te aztán nagyon jól tudhatsz rajzolni, mert rögtön égnek állt tőled a cerkám.."


Már ez is szellemi szintjének megfelelő színvonalú megszólalás volt, de önmagában ezért sanszos hogy nem pofozom fel (előadás kérdése)

Viszont már nyúlt a kezével, hogy megmarkolja a fenekem/rácsapjon.. a lényeg , hogy nem volt neki elég egy bunkó beszólás.

2015. máj. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

-Szia, Gábor!:)

-Szia, Anna!

-Van kedved meginni valamit?


Sosem értettem a nyomulós szövegeket. Ha szimpatikus egymásnak két ember, akkor nincs szükség nyomulásra, hanem egy egyszerű meghívás tökéletes.

2015. máj. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!