Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Exemmel 1 hónapja vége, mert...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Exemmel 1 hónapja vége, mert egy-két dolog miatt haragudtam rá ezért bunkón viselkedtem vele. Facebookon letiltott, telefonját beállította hogy nyomja ki a hívásomat. Azt mondja hogy kiszeretett belőlem. Hogyan szerezhetem vissza?

Figyelt kérdés

Vissza akarom szerezni. Nem tudok tullépni rajta. Csak másokon át tudok neki üzenni, meg ha sulija elé megyek tudok vele találkozni. A szülei miatt meg siet onnan haza

Mi romantikus lehetne amitől egy picit újraéledne benne a szerelem? Csokival már próbálkoztam. Érzem hogy még egy picit érdeklem mert megkértem rá hogy beszelgessunk és velem maradt fél órára mielőtt hazament volna.



2015. okt. 21. 23:29
 1/4 anonim ***** válasza:
51%

hát mondjuk nyilván a bunkózás nem annyiból állt,hogy az anyáduristenit.valami komolyat kellett mondani,hogy ennyire besértődjön(szerintem,legalábbis általában nem szoktunk kis dolgokon durcizni)

hát először is kérj bocsánatot,meg kérd meg hogy beszéljétek meg a dolgot.ott kiderül,hogy tényleg kiszeretett-e belőled

2015. okt. 21. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
56%

Kínáld meg Whikas-al!

A macskák Whiskas-t ennének!

2015. okt. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 kovbal95 válasza:
Sokan azt hiszik, hogy a romantikára van egy recept, pontos utasításokkal, hogy mit kell csinálni. Ilyen nincs. Az a romantikus, ha valaki számára megteszel olyan dolgot, amiért közdened kell, de a legfontosabb, hogy valaki számára megmutasd, hogy tudod, hogy mi kell neki, ezzel tudatod vele, hogy fontos neked, és korábban figyeltél rá. Ha nem tudod, hogy számára mi lenne ilyen, akkor nem vagy romantikus alkat, de ez nem a világ vége, nem kell mindenkinek annak lennie. Ebben az esetben viszont tegyél meg neki valamit, amiről tudja, hogy számodra nagy áldozat, de azért örülni fog neki, szóval ne a füledet vágd le, és add oda neki ajándékba. Remélem, hogy érted, hogy mit akartam mondani ezzel, és hasznos lesz számodra mindez!
2016. jan. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem hiába szakítottatok. Nem értem miért vagy annyira fönnakadva, hogy ahelyett, hogy megbeszélted volna vele a problémádat, elkezdtél vele bunkózni. Én teljesen megértem a csajt, ha kiszeretett belőled, nekem se kéne egy ilyen pasi. Ha mégis, még mindig érez irántad valamit, az Max. Csak azért lehet, mert annyira szerencsétlen, hogy még nem sikerült túllépnie rajtad. A bunkózásod előtt talán meg kellett volna gondolnod, higy mit csinálsz, és akkor nem tartanál itt...
2016. ápr. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!