Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már valakinek, , túlérzék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már valakinek, , túlérzékeny párja? Mi lett a dolog vége? Meddig lehet bírni?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm fél éve. Én 29, párom 26. Bármit mondok neki, ha poénből, ha szófordulattal, ha komolyan, mindenre megsértődik. Utána órákig sír vagy pityereg. Nagyon zavar a dolog. Nem tudok úgy hozzászólni komolyan sem, hogy valamin meg ne sértődjön. Heti 2-3 szor is mindig ugyanaz a nóta vége. Ehhez még hozzá jön, hogy ha ideges vagyok és fáradt és aznap nem áll fel a péniszem, akkor még jobban kiborul, hogy biztos azért van, hogy nem szeretem. Hiába mondom, hogy szeretem. Volt már valakinek ilyen? Át lehet ezt hidalni? Ha másoknak mondok valamit, mindenki mosolyog, de ő vér komolyan vesz mindent.
2015. febr. 16. 22:34
 1/1 anonim ***** válasza:
Aha csak nalunk nem a cerka fel allasal volt a baj. Pl faradt voltam nem akartam talakozni akkor egybol nem szeretem, biztos nem tartom vonzonak. De hidd el nekem idovel megsOkja es tudni fogja h csak poen.
2015. febr. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!