Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszem neki? Van egy srác a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem neki? Van egy srác a gimimben aki tetszik nekem.

Figyelt kérdés
...amikor először láttam már akkor is többször nézett rám és én is rá. De sajnos megtudta hogy mit érzek egy hülye barátjától. Neki azt mondta hogy nem tetszem neki, viszont azóta is sokszor néz. Lehet hogy csak nem merte elmondani? Sokszor látom amikor néz hogy mintha rólam beszélne a haverjával.

2015. okt. 22. 10:11
 1/3 anonim válasza:
Meny oda kérdezd meg négyszemközt,vagy facebookon hogy mit érezhet irántad,vagy egyszerűen megkérdezed h van e kedve ismerkedni facen,ez a legegyszerűbb hogy megtudd.
2015. okt. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szemezz vele, mosolyogj rá. Ha tetszel neki, oda fog menni, hacsak nem félős típus. Ha pedig nem megy oda, akkor rajtad a sor, hiszen neked kell, menj oda hozzá. Ott már érezni fogod egy kis beszélgetés után, hogy mit gondol. Sok sikert! :)
2015. okt. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokát! :)
2015. okt. 22. 12:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!