Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan csókolózzak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csókolózzak?

Figyelt kérdés
13 eves vagyok, van egy pasim, es mar nemsokara az elso csokunk is meglesz.. O 14 eves. Nagyon izgulok! Hogyan csinaljam? Valami hasznos tipp? :$

2015. okt. 23. 14:57
 1/3 anonim ***** válasza:

először ne legyen sok nyelv. csak az ajkát érintsd a tiéddel. később csusztasd át a nyelved a szájába, kivéve ha ő teszi meg hamarabb :)

de hasznos tanács, hogy ne egyből úgy kezdd hogy nyelvvel :D mer az nem jó úgy.

2015. okt. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Uyganez a szitu van velem is, viszont én vagyok a fiú XD (ugyanúgy l 13, f 14)
2015. okt. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne parázz rá! Bizonyára majd odahúz magához és finoman fogja először szinte puszilni az ajkaid, aztán fog csókolni. De minden jön majd magától, ha már az ajkatok összeért, semmi baj nem lehet! :)
2015. okt. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!