Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszhetek neki? 15/L

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszhetek neki? 15/L

Figyelt kérdés

2015 áprilisában voltam világbajnokságon Franciaországban. Miután haza értünk, az első nap a suliban az igazgató "felvonultatott" az iskola előtt minket. Aztán rá egy két nappal szembejött velem az edzőtársam, és egy fiú barátjával, aki köszönt nekem. Fura volt, mert eddig nem köszönt, és meglepett a dolog. Akkor még nem tetszett.

Azóta is ha szembejött velem a srác köszönt mosolyogva.Amikor a nevemen szólít, akkor úgy mondja például Esztikém (nem ez a nevem, hanem az a lényeg hogy hozzáteszi a kicsinyítőképzőt)

Idén volt nekik a diákdiri, múlt héten.(Diákdiri = kampányolnak az osztályok és különféle ételeket hoznak a suliba a többi diákoknak, hogy rájuk szavazzanak, és különféle programokat szerveznek az iskola területén)

Egyik nap (első kampánynapon) amikor mentünk haza ,a folyosón mentem el és ott ült az osztálytársaival, és magától köszönt rám mosolyogva.

Meg amikor kint voltunk a suli udvarába az osztályuk sátránál ahol voltak a kaják, akkor nagyon kínálgatott mindennel, meg megsimította hátamat, mosolygott.

Az egyik programjuk, az volt, hogy az osztályból három fiút meg lehetett tojással dobálni, és ő osztotta a tojásokat, és volt egy olyan pillanat, hogy magyarázott nekem a barátnőm, és fordultam vissza nézni a tojásdobálást rápillantottam, és engem nézett. Meg amikor volt a kampánytáncuk akkor is összenéztünk egy pillanatra.

A baj viszont, hogy eléggé sok a lány barátja, és hát nem tudom, hogy ezek a jelek csak baráti jelek,vagy több, ami jó lenne mert nagyon tetszik a srác.



2015. okt. 24. 16:46
 1/10 anonim válasza:
Szerintem van valami a dologban, próbálj meg te is jeleket adni neki, ha észreveszed hogy néz téged akkor te is nézd őt és mosolyogj rá. Ha egyedül látod akkor oda is mehetsz hozzá beszélgetni.:) Sok sikert! Puszi
2015. okt. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 rrrrrreennnnn ***** válasza:
Komment igaz.Elèg minden harmadik.sort elolvasni.Ès minden harmaduk kérdés ugyanez.Ezt neked kell érezned.Mert egy nő ezt megérzi akkor is,ha még szòt sem vàltott a pasival.Ha nem éreztél rà,akkor valszeg nem tetszel neki csak haverként viselkedik.Ezt meg kell érezni.
2015. okt. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
1-2, egyszerű, akkor nem kell elolvasni és nem kell 'válaszolni', mert már ne is haragudjatok de én meg ezeket a kommenteket imádom.
2015. okt. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Már ne haragudj!Leültem három órakor a géphez, és fél ötig ezekre a kérdésekre írt válaszokat olvasgattam, és most figyelj, nem találtam az enyémhez hasonlót. Az oké, hogy sok az ilyen kérdés..de hát mind különböző...tudom, az állatok témában is csomóan megkérdezik, például hogy kell tartani egy kutyát,és már bosszantó de azért valljuk be ez és az nem ugyanaz.
2015. okt. 24. 17:07
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat! Akinek pedig untató ez a kérdés ne válaszoljon...ne húzzuk egymás idejét..
2015. okt. 24. 17:09
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem akar tőled semmit.
2015. okt. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Bővebben? :D
2015. okt. 24. 17:12
 8/10 rrrrrreennnnn ***** válasza:
Hàt tényleg nem ugyanaz.Egyik azt írja,hogy mosolygott és utàna ràm nézett, a màsik meg ràmnézett és utàna mosolygott,vajon tetszek neki?Fontos különbségek.Ennél màr csak egy kérdés tetszik jobban:halàlosan szerelmes vagyok az orvosomba,mit tegyek?Atya Èg.De komolyan.Te làtod.Hogy nèz ràd?Vàgyakozòn?Milyen a testbeszéde a közeledben?Stb...
2015. okt. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
hát...szerintem nem vagyok számára közömbös..csak az zavar meg, hogy sok a lány barátja
2015. okt. 24. 17:21
 10/10 anonim ***** válasza:
írtam valami építőjellegűt, ami esetleg segíthet is, és itt egyedül csak én húztam az időmet ezzel.. Többet nem fordul elő.
2015. okt. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!