Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány az osztályomba...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány az osztályomba aki nekem nagyon bejön! Talán tetszhetek én is neki?

Figyelt kérdés
Most értünk haza 3 napos kirándulásról, előtte is tetszett de most nagyon. Jól elhülyültünk meg minden, meg egy csomószor összetalálkozott a tekintetünk. Haverom dumált vele sokat de neki barátnője van, tudja , hogy bejön nekem a csaj, de nem igazán hagyott "kettesben" minket. Na mindegy. Dumálok majd vele, ja és hát éjszaka beszélgettek a fiúkról a csajok, és az egyik lánybarátunk mondta, hogy rólunk nem nagyon volt szó, csak annyira, hogy mi ketten vagyunk a legnormálisabbak a fiúk közül. Ezt nem értem mert a legbolondabbak is. :D Nem vagyok egyébként az a nagy csajozós típus , ezért meg kérdezem, hogy egy nem(!) r*ba*nc , 15 éves , 10/11-es tini csaj mi az amit szerethet egy fiúba. Jól szituált családból származik, megmutatja azért a saját szépségeit de nem teszi ki mindenét, nem esik túlzásba. HELP pls :D
2015. máj. 17. 17:51
 1/5 anonim ***** válasza:
azt nem tudom hogy tetszel e neki de hívd el randira
2015. máj. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én szerintem a lányok azt szeretik ha őszinte vagy figyelmes vicces ja és ha sokszor megöleled :) Egy R*b@nc persze többre vágyik de ha tényleg normális a csaj ezekkel próbálkoz.Ja és ne egyből arra térj rá hogy szereted :)
2015. máj. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi köszi. :))
2015. máj. 17. 18:36
 4/5 anonim ***** válasza:
detto ugyanez az helyzet nálunk is...írd meg a neved, hogy tudjam én vagyok e? ;)
2015. máj. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha az értelmes felfogás kategóriába tartozik a csaj . Mond el neki . Ha nem . További sok sikert ! :)
2015. máj. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!