Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan vehetem észre, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vehetem észre, hogy egyálltalán ő is érez valamit?

Figyelt kérdés

Már tavaly kezdődött az egész. Az egyik fiú osztálytársamról van szó.

Mindíg másképp nézett rám, és sokkal másképp viselkedett velem mint a többi fiú osztálytársam. És most éveleje óta megint változott. Sokkal jobban keresi a társaságom, folyton figyel. A tekintete is olyan más, hogyha rámnéz. És zavarban van ha beszélünk. Egy dolog lenne ami olyan mintha üzenne, de nem tudom mit kezdjek. Mert olyan konkrét dolgok nem történnek amiből megletne állapíta, hogy valamit érez.

De mégis olyan más velem...


2015. okt. 24. 18:37
 1/4 dankmemer ***** válasza:
Lehet hogy ő se tudja hogy mit akar.
2015. okt. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szerintem bejössz neki. Tipikusan az a fajta aki nem mer lépni, én is ilyen vagyok sajnos. Tudom hogy nem így szokás de próbálj meg kezdeményezni.
2015. okt. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De hogyan kezdeményezzek? Úgy ami még nem túlzás?
2015. okt. 24. 20:59
 4/4 anonim válasza:
Szerintem csak egyszerūen tölts vele napròl-napra több idōt es hàtha lesz valami! Sok sikert :)
2015. okt. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!