Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Tizenéves lányok! 14-17...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tizenéves lányok! 14-17 Nektek milyen az ideális pasi? (külső/belső tulajdonságok)

Figyelt kérdés
2015. aug. 2. 11:05
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
külső: annyira nem érdekes belső: szeressen
2015. aug. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%

Külső: egyetlen dolog ami számít,az pedig,hogy magasabb legyen nálam,és mivel én is elég magas vagyok,így a legtöbb gyerek velem azonos magas. A többi már csak összhatás kérdése,nem lényeges,bár,hogyha tényleg minden apró részletre kitérünk,akkor átlagos testalkat,kék szem,szőke hajjal.

Belső: fontos,hogy legyen közös témánk,lehessen vele elbeszélgetni,legyen vicces,legyen pozitív,kommunikatív,nevessen sokat :)/lényegében,ami egy boldog ember velejárója/

Legyen gondoskodó,és legyen értelmes ember./Az,hogy okos-e,nem érdekel igazán,ha a való életbe mindenhez van józan paraszti esze./

2015. aug. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
17%
Utolsó remélem sose lesz pasid
2015. aug. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

külső : max 185 mert alacsony vagyok , és ne legyen vékony, ha nem inkább olyan férfiasan nézzen ki.

belső: szeressen, és fogadjon el a hibáimmal és a hülyeségeimmel együtt, legyen vicces, türelmes,hűséges, kicsit makacs, céltudatos, kalandvágyó és értelmes .

17L

2015. aug. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
De sokan hazudnak itt,mint ha az életetek múlna rajta..
2015. aug. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Nekem nincs meg a "fiúideálom". Akivel most vagyok (az első barátom) nekem ő tökéletes. Több szempontból vannak másoknak problémái velünk (idősebb és magasabb vagyok nála és nem egy nagyon vékony ember), de ez minket nem érdekel. Szeretjük egymást. Szerintem a külső nem fontos. A belsőben meg csak egy dolog fontos nekem, szeressen. :)

15/L (a barátommal 2 éve vagyunk együtt)

2015. aug. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Nekem sincs ideálom.

A belső sokkal fontosabb,mint a külső.

17/L

2015. aug. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Külső annyira nem számít, csak legyen igényes, ápolt és nálam magasabb (ami nem nagy kunszt, én 160 centi vagyok).

Belső: legyen közös témánk, lehessen vele beszélgetni, ne legyen buta, mint a föld (a legtöbb normálisabb pasi rendszerint nem szereti, ha egy lány "agyasabb" nála), legyen nyitott, kompromisszumokra kész, talpraesett, céltudatos és egyedi.:)

16/L

2015. aug. 4. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Belső.

Legyen őrűlt mint én de őrűltebb is lehet, egy hangyányit legyen titokzatos, legyen romantikus és egyben kemény, legyen némi közös nevezőnk, legyen fekete humora, de legyen komoly is azért, az se baj ha félénk típus, de azért legyen bizalmas és nyitott felém, néha lepjen meg valami romantikus dologgal, pl ajándékkal, kézzel készítettel, (persze én is adnék neki valami aprosagot), az is be jön ha kreatív, pl. Rajzol,fest, stb., néha lehet bújós, pl. Megölel stb. (egymáshoz bújva nézzük a csillagos eget :Dmondjuk), szeresse a zenét pl. Rock, metal , komoly zene. (vagy csak ne zavarja hogy ilyesmiket hallgatok), esetleg rajongjon az abnormális, aberált beteg dolgokért :D, lehet egy kicsit perverz, de ne idegesítően! Ja, meg az én beteg dolgaimat is fogadja el, legyen köztünk kölcsönös tisztelet s bizalom, szeresse a természetet, az erdőt, Na meg NE becézgessen(pl. Cica, bébi meg társaik), ne legyen idióta paraszt stb., ha gondom van , szomorú vagyok meg ilyenek, megvígasztal, megölel, Igen, nos nekem az ölelés az nagyon fontos! Próbálja elviselni az őrűlt nevetésemet(nem szokásom nevetni, inkább komoly típus vagyok.)de ha valami számomra vicceset látok, hallok stb, akkor nagyon tudok nevetni, és elég érdekes bizarr nevetésem van xD, tudjunk egymással beszélgetni, de néha beszéljen helyettünk a csend, legyen néha ijesztő:D, meg legyen egy kicsit udvarias, de ne túlzottan, védjen meg, legyen kitartó udvarlás során, mert nem adom ám egy könnyen magam!:D, és persze imádjon engem.


Külső:

Ne legyen egy kigyúrt macsó! Legyen átlagos testalkata.

Arca, szeme színe, haja színe meg mit tudom én édesmindegy. De! Ne legyen a "mai divat" stílusa, pl ecset haj, meg ezek! Legyen egyedi! Viszont egy kicsivel legyen magasabb is nálam. Legyen "fehér" bőre. Lehet akár tetoválása is, piercingje is lehet. Legyen ápolt, tiszta!


Asszem mindent leírtam.

17/L.

2015. aug. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Külső mindegy legyen magasabb nálam (nem olyan nagy elvárás :) )

Belső: legyen értelmes, kedves, és szeressen

2017. júl. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!