Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiuk milyen lanyt szeretnetek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk milyen lanyt szeretnetek?

Figyelt kérdés

Illetve van olyan fiu akinek bejon egy vekony lany aki kisse makacs, de nagyon ragaszkodo szeret beszelni es nevetni?

Bocsi az ekezetekert.



2015. okt. 27. 18:55
 1/10 redghost ***** válasza:
Biztos hogy van olyan fiu akinek bejön az ilyen lány, de olyan is akinek nem.Minden ember más, és más az izlésük is.
2015. okt. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én leginkább olyan lányt szeretnék aki viszontszeret és nem csak pár hétig mielőtt otthagy valaki másért :/

Amúgy igen, bejön :)

2015. okt. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha szeret beszélni, az mindenképp jó, hiszen elmondja az esetleg előforduló gondjait, tehát igen, ez jó. Makacs is elmegy, ha társul önfejűséggel. A többi már mástól is függ.
2015. okt. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
*ha nem társul
2015. okt. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nekem igen
2015. okt. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen ami nekem egy fiuba nagyon fontos szeressen, ne hagyjon el es csaljon meg, ne akarjon megvaltoztatni, fogadjon el igy, ahogy vagykk.
2015. okt. 27. 19:09
 7/10 anonim ***** válasza:

Ne hidd, hogy egy sor, és 4-5 tulajdonság alapján bárki pontosan rekonstruálni tudja, hogy ki vagy, milyen ember stb.

Amit leírtál az jó :) bár én is kicsit önfejű / makacs tudok lenni néha, szóval ez annyira nem előny hosszútávon, de amúgy tudok alkalmazkodni.


20/F

2015. okt. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Nekem pl bejon. Tok aranyos es olyan lany aki néha egy kicsit mondjuk megsertodik. Es meg kell vigasztalni. De persze ha ez nem minden napos
2015. okt. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Legyen perverz
2015. okt. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

minden helyzet és főleg személy függő. ha jó dolgokhoz ragaszkodsz makacsul, az jó lehet. bár túlzásba vinni azt sem szabad, mert vannak dolgok, amiket el kell tudni engedni.

ha viszont önkényesen, össze-vissza, céltalanul és érthetetlenül vagy makacs, nem hallgatsz az ész érvekre, az egyáltalán nem jó.


legfontosabb a kommunikáció. ha a körülötted élők értik, hogy mit miért csinálsz és miért ragaszkodsz dolgokhoz, akkor könnyebben tudják kezelni is a makacsságodat. ha csak azt látják, hogy ragaszkodsz valamihez, de nem értik, hogy miért, nem lehet veled beszélni, mert nem hallgatsz senkire, sőt esetleg megbeszélni sem lehet veled, mert nem is figyelsz oda, vagy nem fogadod el, ami nem tetszik, abból sok jó nem nagyon következik.

2015. okt. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!