Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek ez megcsalás? Meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez megcsalás? Meg tudnátok bocsájtani, ha nagyon szeretnétek a lányt? Nagyon kivagyok.

Figyelt kérdés

soha nem csinaltam meg ilyet, és nagyon szégyellem magam...

Nem vagyunk regota egyutt a baratommal, 4 hónapja de nagyon nagyon szeretem őt!!

Ma viszont nemtudom, mindent tonkretettem magam körül..

Bulizni voltunk a barátnoimmel, es osszefutottunk a barátom legjobb haverjával. Birom (birtam..) azt a sracot tök jófej, jól kijöttunk. O is pár barátjával volt (a barátom persze nem volt koztuk), szóval csatlakoztunk hozzájuk...sajnos elég sokat ittunk mindannyian, tudom, ez nem kifogas, de így volt...egy ilyen nagy teraszos helyen voltunk, épp egyedul voltam mikor odajott mellem ez a srác es szo szerint azt mondta hogy "Nezd a csillagokat, olyan gyönyörüek mint te", es közben fogta a derekam..imadom ha egy pasi ilyeneket mond, és romantikus. Simogatott és elcsattant 2-3 csók...aztan észbe kaptam es otthagytam, haza is jottem..

Nagyon kivagyok, szeretem a barátomat, nem is ertem miert tortént ez, nem tudom mit tegyek, szegyellem magam...

Mit csináljak?


2015. aug. 28. 00:58
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Vége.
2015. aug. 28. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ez nagyon ciki.

Vagy ezt most elmondod a barátodnak, vagy a barátjával beszélsz, hogy sajnálod, és ne mondja el.


Jah, és szégyellheted is magad!

2015. aug. 28. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 Kenzo Tenma ***** válasza:
Gondolom az csak költői kérdés volt, hogy megcsalás-e. Én nem bocsájtanék meg az biztos.
2015. aug. 28. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
96%

Olyan csaj mellől, akinek némi pia meg egy totál közhelyes, elcsépelt bók elég ahhoz, hogy smárolni kezdjen valakivel, azonnal lelépnék. Az ilyen totál megbízhatatlan, csak az nem dönti meg, aki nem akarja.


A legjobb haver meg szopjon le egy lovat, aki a jóbarátja nőjét így nyúlja, az nem legjobb haver, hanem egy aljadék kis köcsög, akit ütni kell.

2015. aug. 28. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
Miért van az hogy az mindig utólag bán meg mindent.Ebben te is benne voltál.Ne mond már nekem hogy attól mert "romantikus" egyébként kicsit sem romantikus lesmárolni a barát "barátnőjét?" meg átfogja a derekad aztán simán lesmárol ezt te is akartad persze jött a lelkiismeret csak későn.Ha vki más csinálja tök ugyanezt ugyan úgy smároltál volna vele.Mondd el első botlásod talán még elnézi legfőképpen azért hogy megtudja milyen "emberek" veszik körül.
2015. aug. 28. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
Miért van az hogy az ember utólag bán meg mindent?*első mondatot ne vedd figyelembe
2015. aug. 28. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, hogy minek hívjuk, lényeg, hogy nagyon rosszul esne a barátodnak, ha szerelmes beléd és megtudja. Én meg tudom bocsájtani, de más nem biztos. Azt nem lehet tudni, hogy mi a jobb ilyenkor. Ha nem pletykások az ismerőseid, akkor tartsd titokban, egyébként mond el, mert sokkal jobb ha tőled hallja mint mástól.
2015. aug. 28. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:

Mondd el neki.


Előbb utóbb megtudja majd, jobb, ha Te mondod el neki.


Én a kapcsolat elején TALÁN megbocsátanék.

2015. aug. 28. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

"Ha vki más csinálja tök ugyanezt ugyan úgy smároltál volna vele."


Ezt azert kikerem magamnak.

2015. aug. 28. 02:25
 10/29 anonim ***** válasza:
4 hónapja tart az en kapcsolatom is, szeretem a páromat, nagyszerű ember. Soha a büdös elétben nem jutna eszembe kockáztatni egy ilyen remek embert, főleg nem igy... Ha buliba lennék részegen is neki írogatnék üzeneteket hogy mennyire hiányzik nem pedig egy haverjával smarolgatnek.. Nem érdemel meg téged.
2015. aug. 28. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!