Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most akkor szeret vagy nem?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor szeret vagy nem? Vagy mi az isten van?

Figyelt kérdés

Leírom a történetünket..Remélem lesz aki elolvassa és ír véleményt!

Volt egy barátom kicsit több mint 8 hónapig. Nagyon nagy volt a szerelem, de nyár végén elutazott egy hónapra és a szerelem elvileg "kimúlt" az ő részéről, de szakítani nem mert. Így szeptemberben szakítottam vele. A szakítás után ő is elsírta magát (mint utólag megtudtam). A szakítás után egyáltalán nem beszélgettünk, egy szót sem. Majd egyik nap rám írt, hogy mi újság van velem. Beszéltünk 2 szót majd újra semmi, majd egyik szombaton véletlenül küldtem neki azt a facebookos like jelet (tudjátok gondolom), de teljesen véletlenül az életemre esküszöm. Majd másnap egész nap, még hajnal 4 kor is fent voltunk és beszélgettünk. Az este folyamán bevallotta, hogy hiányzom neki, álmodni is szokott velem, szóba hoztam, hogy esetleg találkozhatnánk de nagyon ellenkezett, majd másnap írt hogy na akkor ma 3-kor? Találkoztunk, nem akart haza menni, 2 nap telt el és tegnap este is felhívott és ma este is kétszer, SMS-t is ír, és egész nap beszélgetünk, nem merek reménykedni. De ti hogyan látjátok? Esetleg van még arra esély hogy érez még valamit? Ja igen és én egy lány vagyok! :)


2015. okt. 28. 00:24
 1/4 anonim ***** válasza:

ennél egyértelműbb nem is lehetne hogy újra karja kezdeni, ki is mondta, HIÁNYZOL NEKI

ne legyél már ennyire butus

2015. okt. 28. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az első.
2015. okt. 28. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De akkor mire vár? Vagy mit akar?
2015. nov. 1. 22:29
 4/4 anonim ***** válasza:
sztem várja hogy megerősítsd, hogy te is akarod ezt
2015. nov. 3. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!