Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Bejövök neki szerintetek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejövök neki szerintetek?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki egy ideje bejön. Mindig kedves velem, mosolyog, meg udvarias.. De nem tudom hogy csak barátilag vagy esetleg én is bejövök neki. Régen volt amikor úgy gondoltam hogy biztos bejövök neki, csak akkor még én nem gondoltam úgy rá. Csak most már megváltozott a helyzet.

2015. okt. 28. 16:17
 1/1 rrrrrreennnnn ***** válasza:
Necces.Erre no comment.Mi ezt honnan tudjuk elàrulnàd?Ha valami konkrétabb dolgokkal jössz,még esély is van,hogy valami érdemlegeset mondjunk.Pl.miket mondott neked,vàltottatok-e leveleket,ilyenek.De az,hogy kedves és udvarias,abbòl làtod nemcsak mi,de te sem tudsz levonni konzekvenciàt.Mondjuk ez kb.semmit nem jelent önmagàban.A lakòtömbben,ahol élek,mindenki kedves és udvarias,de kétlem,hogy mindenkinek bejövök...Ha tudsz hasznàlhatò informàciòkkal szolgàlni,térjünk vissza erre.
2015. okt. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!