Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Hogyan lepjek tul...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Hogyan lepjek tul rajta?

Figyelt kérdés
A fiúnak akibe mar ket eve szerelmes vagyok lassan három hónapja barátnője van.igaz tavkapcsolatban vannak,de kapcsolatban.es borzasztó érzés amikor mondja hogy megy hozza es mennyire szereti.probalok jokepet vágni hozza es ugytenni mintha orulnek a dolognak de egyertelmuen latszik rajtam hogy nem igy van (osztalytarsak vagyunk). Igazabol ha tobb ev alatt nem sikerult nemcsak barátként megszeretnie eleg esélytelen higy valaha is megfog.igy hogy barátnője van pedig meg eselytelenebb az egesz.artani vagy elválasztani őket a világért sem akarnam valamilyen szinten orulok hogy boldog.de belerokkanok.nembirom.az idegességtől faj a gyomrom egyfolytában letört vagyok es nem tudok odadigyeni semmire.
2015. okt. 30. 19:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Keres valami hobbit ami eltereliba figyelmed vagy egy másik srácot
2015. okt. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag ugyanebben szenvedek én is, csak én a másfél éves kapcsolatomat tudom nehezen elengedni, szeretem még az exemnek, s már új barátnője van. Egyszerűen fel kell fognod, hogy mást szeret. Ennyi. Tudom, nehéznek tűnik, de nem az. Az eszedre kell figyelned, ami tudja, hogy esélytelen, nem komplikált a dolog. A szíved az, amire figyelsz, és elnyomja az agyad. Van még más a világon, lesz olyan, aki megbecsül és viszonozza az érzéseid. Addig pedig találj valami elfoglaltságot, amivel lekötöd magad. S álmodozz másról, valakiről, aki eljön és megváltoztatja az életed. Nekem beválik.
2015. okt. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Exemet*, elírtam bocsi.
2015. okt. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!