Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ezt miért csinálta...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezt miért csinálta velem?

Figyelt kérdés

Egyik pénteken egy barátnőm szülinapi bulijába megismertem egy srácot, és tök jól összemelegedtünk, elkezdtünk találkozgatni, és éreztem hogy kezdek beleszeretni. Aztán szombaton rákérdezett hogy járnék e vele, én viszont időt kértem, majd vasárnap igent mondtam neki.

Aztán hétfőn Facebookon beszélgettünk és olyan furán viselkedett, inkább estefelé lett egy kicsit önmaga

aztán kedden inkább barátnőmmel találkozott mert valami fontosat akart mondani neki, így egész nap nem is beszéltünk, csak estefelé, amikor mondta hogy baj van, én meg lesétáltam hozzájuk

és akkor mondta hogy ő sajnálja, de nem szerelmes belém, és hogy vele ilyen még nem volt stb., de szakítani nem akart

utána 2 napig semmi, péntek este ráírtam mert szakítani akartam vele, de élőben akartam elmondani neki

Alig-alig írt vissza, aztán egy üzenetben leírta hogy szakít velem

Szóval én csak nem értem, hogy ha nem volt belém szerelmes akkor miért viselkedett úgy, miért kérdezett rá?

17/L



2015. okt. 31. 20:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Szegényke, még nem ismered eléggé a fiúkat, lehet, hogy csak megtetszettél neki, vagy lehet, hogy azt hiszi, ettől már a trófeája lettél...

Másrészt viszont lehet, hogy a barátnődre hajtott, ezt valószínűnek tartom. De az tuti, hogy azért írta, hogy szakítani akartál vele, mert a büszkeségét sértette volna, hogy te szakítasz vele.

2015. okt. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem túl gyorsan mentél bele egy párkapcsolatba, legközelebb ismerd meg jobban a srácot, mielőtt belemennél.


Nem feltétlenül kell szerelmesnek lenni valakibe, hogy együtt akarjon vele lenni. Az igazi szerelem úgyis a párkapcsolat során alakul ki (ha kialakul) és nem pedig előtte.

2015. okt. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
+1 utolsó!!:)
2015. okt. 31. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!