Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek azért csinálta...

Szerintetek azért csinálta ezt velem a csaj, hogy féltékennyé tegyen a másikkal szembeni? 20/F

Figyelt kérdés

Ott kezdődik a történet, hogy van egy csaj, az egyik lakótársam hívta házibuliba még ősszel. Ez a csaj összetörte az ágyamat, mert egy másik csajjal élvezkedtek rajta és leszakadt. Annyira okádékra itta magát, hogy ennél közönségesebben nem is viselkedhetett volna. Az hagyján hogy megitta a vodkámat, de még bocsánatot sem kért.



Aztán bejelölt ismerősnek, hát persze hogy nem jeloltem vissza, mondtam a lakótarsamnak is hogy felejtse el, neki is mondta a csaj hogy nem számít pozitív visszajelzésre, tudja hogy nem bírom.


Tegnap szilveszterkor is itt volt, mondta már elég sok pia után, hogy beszéljünk. Átmentünk egy másik szobába, és ilyenekről kérdezett, hogy szűz vagyok-e még, volt-e barátnőm? Mondtam neki őszintén hogy nem volt még senkim. Kérdezte hogy bejön-e most innen valaki? Mondtam igen. Kérdezte hogy összehozzalak vele? Mondom ne keverd itt a szart, másrészt nem is vagy jóban a lánnyal. :D Kérdezte hogy adhat-e puszit az arcomra. Mondtam hogy persze, de eszemben sem volt rámozdulni, irritáló az egész szemelyisége.


Jó nagy rúzsfolt lett az arcomon, és gondolom azt akarta bosszúból, hogy meglássa a nekem kedves lány, akivel alapból jóban vagyunk, és így aláássam az esélyeimet. De én sem vagyok hülye, rögtön lemostam. No comment kategória.


2015. jan. 1. 15:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudni miért tette.Lehet semmi célja nem volt a rúzsfolttal.
2015. jan. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Benne van a pakliban, csak nem logikus. Nem bírom, látszólag ő se engem. De azt aláírom hogy benne van a vérében az ilyen viselkedés.
2015. jan. 1. 16:03
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát azért te se vagy semmi.

Nekem ha nem tetszik valaki és undorodom tőle, meg úgy beszélek róla, ahogy te róla, akkor nem vonulok félre vele egy szobába beszélgetni. Minek? Ennyire rá voltál szorulva, hogy az ő társaságát élvezd? És minek kell puszi? Ha közönséges és gusztustalan, akkor miért kell bármilyen testi kontaktus?


Ebből simán azt gondolhatta, hogy bejön neked, máskor ne viselkedj félreérthetően. Amúgy meg az ilyen lányokkal haverkodni sem kéne, a legalja.

2015. jan. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Azért vonultam félre vele, mert azt gondoltam naivan hogy meg akarjuk beszélni, hogy mi a bajom vele, és rendezzük a dolgokat. De nem, egy idióta négyszemközt is, nem lehet vele beszélni.

A puszit meg kíváncsiságból engedtem meg, hogy mi a célja vele.

2015. jan. 1. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!