Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan felejtsem már el végre?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem már el végre?

Figyelt kérdés
Lassan már 3 éve vagyok belezúgva ugyanabba a lányba, bár tudom, hogy semmi sem lehet közöttünk, és nem is akarom hogy legyen, bár ez elég furán hangzik. Hogyan lépjek át rajta? 16/F

2015. okt. 31. 23:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Minden megvehető...
2015. okt. 31. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ezt hogy érted? :D
2015. okt. 31. 23:21
 3/12 anonim ***** válasza:

Hello! Velem ugyan ez van ,csak én 16 éves lány vagyok ..persze meg mindig szerelmes vagyok valamilyen szinten,de mar "kibirhato" ...

Nekem csak az segitett h nem latom...szandekosan nem megyek oda,ahol tudom h ott van

Persze ,ha osztalytarsa,akkor aaaz nehez

2015. okt. 31. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hál Isten nem osztálytárs, bár így is mindennap látom a folyóson, és valamiért mindig görcsbe rándul a gyomrom, pedig én se akarok tőle semmi komolyat :D
2015. okt. 31. 23:26
 5/12 anonim ***** válasza:
Felejtsd el.Keress másikat.Keress egy hobbit,ahol ki tudsz kapcsolódni.Hallgass jó továbblépős zenéket.
2015. okt. 31. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszi, de nem hiszem hogy "továbblépős" zenéktől elmúlik. :D Van hobbim, azonban az sem tudja elvonni róla a figyelmem. :/
2015. nov. 1. 00:01
 7/12 anonim ***** válasza:
Mi a hobbid?Én is voltam így,nem tudtam túltenni magam rajta.Az volt a megoldás,hogy megszakítottam vele minden kapcsolatot,nem láttam hosszú ideig,közben hallgattam a továbblépős zenéket és szinte csak a "hobbim" érdekelt.Nekem hét hónap volt,mire túlléptem rajt.
2015. nov. 1. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Mostanában leginkább az testépítés érdekel. A baj, hogy a továbblépős zenékről is ő jut eszembe. :D
2015. nov. 1. 00:06
 9/12 anonim ***** válasza:
Testépítés?Na akkor lelki társak vagyunk.:D
2015. nov. 1. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Egyszer el kell kezdeni :) Teljesen nem tudom megszakítani vele a kapcsolatot, mert tényleg mindennap látom
2015. nov. 1. 00:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!