Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan felejtsem el végre a...

Hogyan felejtsem el végre a szeretômet, akivel már 10 éve szakítottam?

Figyelt kérdés
Munkahelyemen összejöttem egy nös férfival és 5 évig voltam a szeretöje. Akkor én szakítottam, mert végre normális kapcsolatot akartam. Nem vesztünk össze, barátként váltunk el. Férjhez mentem, 7 éve vagyunk együtt a férjemmel, két kislányunk van. Szeretem a férjemet, rendes ember. De nincs nap, hogy ne gondolnék a másikra. Emiatt lelkiismeret furdalásom van. Hogy felejtsem el?
2013. ápr. 24. 02:45
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
a konfliktust az okozza, hogy a fejedben van, s ugyanakkor lelkiismeretfurdalásod van emiatt. Lehet, hogy nem elfelejtésre kell gyúrni, hanem a lelkiismeretfurdalás feloldására. Fogadd el, hogy két férfiba vagy szerelmes, ennyi.
2013. ápr. 24. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A nagy élményeket, akár pozitív, akár negatív volt, nem tudjuk kitörölni az emlékezetünkből. Ez nem is baj. Csak tudni kell hova tenni. Már ne irányítsanak.
2013. ápr. 24. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%

- munkahelyen,

- nős férfivel,

- 5 évig szeretőként,


majd eltelik 10 év


- férjhez menés,

- két gyerek,

- a férj rendes ember


"Szeretem a férjemet, rendes ember. De nincs nap, hogy ne gondolnék a másikra."


Komolyan kérdezem!

Mi van a mai nőkkel???

2013. ápr. 24. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
59%

Nem értem akkor miért kellett férjhez menni,fordított eset ,hogy tetszene?

Ha a férjed elhagyna megcsalna,akkor talán az után sírnál,szerintem.Kapaszkodsz a múltba,egy olyan dologba ami már rég nincs,vagy nem is volt igaz .

2013. ápr. 24. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de örülök, hogy nem csak én vagyok ilyen debil.
2013. ápr. 24. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%
Vannak karmikus kapcsolatok, amiket nem fogsz elfelejteni, és nem is kell, hiszen része az életednek. Fogadd el, hogy egyszerűen vannak olyanok, amik sosem érnek véget. Például azzal, hogy folyton rá gondolsz, életben is tartod. Valóban, a helyén kell kezelned az exed. Ha már karma, és ha esetleg érdekel, tudd, hogy nős férfival nagy bátorság kapcsolatot teremteni, mivel ott egy másik nő is, és egy nő haragja hidd el, hogy nem hiányzik az életedből.
2013. ápr. 24. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
5 nálad a pont:DD
2013. ápr. 24. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
51%

Nekem az jutott eszembe, hogy milyen a férjeddel a kapcsolatod.. Most ez hülyén hangzik, de muszáj megkérdeznem, ha mellette minden nap eszedbe jut a másik.

Lehet nem tudod elfelejteni, de örülj annak, hogy egy rendes férjed van.

2013. ápr. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A "rendes férjet" nem becsülik meg a nők.

Az túl unalmas nekik!!!!

2013. ápr. 25. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!