Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tudnátok segíteni csókolózássa...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok segíteni csókolózással kapcsolatban? (több infó lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni. 15 éves lány vagyok, 162cm, a fiúm 1 évvel fiatalabb nálam, és 8-10 centivel alacsonyabb is. Eddig nem zavart a magasság, de most hogy kipróbáltuk a csókolózást, kicsit kellemetlennek érzem hogy kicsit le kell hajolnom. Tudnátok ötleteket mondani, vagy "pózokat" hogy ne tűnjön annyira fel hogy én vagyok a magasabb? Előre is köszönöm a válaszokat! :)

2015. nov. 1. 00:27
 1/3 anonim ***** válasza:
62%

Kicsit bunkó lesz, de igaz: cseréld le a kölyköt...

amúgy ülve pl. nem ANNYIRA szembe tűnő a különbség. Ha szereted, akkor reménykedj, hogy nőni fog még!XD

2015. nov. 1. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem annyiba ne halgass az 1-esre, hogy nem kell, hogy szakítsatok. Gondolom szeretitek egymást. Viszont az egy jó ötlet, hogy csináljátok ülve, és kérdezd meg őt is mindenképpen, hogy neki mi kelleketlen, mi nem.
2015. nov. 1. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A szerelem nem ismer határokat, de a 8-10 centi akkor is sok egy picit... 3-4-re nem szólnék semmit, de a ti dolgotok.
2015. nov. 1. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!