Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi is a valóság a csokolózássa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi is a valóság a csokolózással kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Lehet hülyeség amit kérdezek, tudom sokan lefognak ugatni ezért, de csokolózás közben miért van az, hogy mindig a lány szájában történik az egész, mi lányok nem érünk át a srác szájába vagyis nem annyira, hogy ott tudjunk sokat lenni és csokolózni. Sokat gondolkodtunk ezen a párommal, nekem ő az egyetlen srác akivel csokolóztam, neki már volt több barátnöje is, de azt mondja akkor is mindig a csaj szájában voltak, lehet, hogy a párom csokol igy vagy mindenkinél igy van ez? Nem vagyunk 10en évesek, még mielött valaki elküld mesét olvasni :)
2009. jan. 2. 20:04
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
MIVAN? miaz, hogy csak a te szádban vagytok?
2009. jan. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

ez jó kérdés :)

Én néha "átpofátlankodok" a párom szájába, amikor én kezdeményezek. De ha ő akar valamit, akkor mindig nálam "vagyunk" :D

2009. jan. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%
miaz hogy itt vagyok ott vagyok????
2009. jan. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
96%
Szerintem ez csak attól függ hogy ki hogy csókol. Mindenki máshogy csinálja és tapasztalatom alapján nem csak a lány szájában történik mindig az egész. Gondolom a barátod szokása.
2009. jan. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Pont erre vártam kedves első válaszadó, hogy igy letámadnak, pedig szerintem nem hülye kérdés! 2. válaszadó: Velem is igy van ez, ha én kezdeményezek akkor az ő szájában vagyunk, de kevés ideig, utána rögtön átjövünk hozzám :)
2009. jan. 2. 20:11
 6/10 anonim ***** válasza:
94%
Első barátnőmnek akkora nyelve volt, hogy csak az én számban fértünk el.
2009. jan. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát az én nyelvem nem túl nagy,úgyhogy csak picit ér át a párom szájába,így inkább az enyémben vagyunk!:)
2009. jan. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hm, én is ezen filóztam a napokban, de megfogalmazni a kérdést nem igazán tudtam, csak azon agyaltam, h "oké, de hol az ő szája?" XD

Sztem ez inkább azon múlik, h kinek hosszabb a nyelve, vagy én nem tudom... Gondolom, simán "átveheti" a lány is az irányítást, de végülis ez inkább csak olyan kényelmi kérdés/szempont sztem. Vagy még amire gondolni tudok, az az, h a fiúk "étvágya" nagyobb, mint a lányoké, ezért jobban "nyomulnak".

2009. jan. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Sztem is csak azon múlik hogy ki az uralkodóbb, ki csókol hevesebben...és általában a fiúk ebben ösztönösen erősebbek, a nők inkább a gyengébb, érzékibb csókolózást díjazzák...persze vannak helyzetek és pillanatok amikor lehet "vadulni":D:D:D
2009. jan. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Én amikor észrevettem ezt, rákérdeztem a barátomra, hogy hogy is van ezzel a csokkal, és ő sem tudta megmagyarázni miért vagyunk nálam! Néha probálok átmenni az ő szájába, de már annyira nyújtm, erőltetem, hogy fáj a nyelvem...nem tudom, olyan fura...
2009. jan. 2. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!