Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, ti mi alapján ítélitek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti mi alapján ítélitek a lányokat?

Figyelt kérdés
ez a kérdés konkrétan a fiúknak szól...nektek mik az elvárásaitok egy lánytól? csak az alak számít? vagy valaki a belsőt nézi? ez nagyon érdekel engem, mint lányt... mit kell tennie egy nem túl szép lánynak, hogy egy fiú belé szeressen?
2015. nov. 2. 16:36
 1/5 anonim ***** válasza:
90%

Megszólítani, kezdeményezni.

Legyen kis aranyos és ne legyen nagy képű. A többi telejesen mind1. Hahj mit nem adnék érte ha lenne még egy olyan lány mint az exem volt.

2015. nov. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Egy a fiu a lanynak nem csak az alakjat nezi hanem a belso tulajdonsagit.Mert ha tegyuk fel van egy csaj akivel jarok nagyon jo alakja van es belul tok sotet es bunko akkor az bizony nagy hiba.szoval a kerdesedre valaszolva nem csak az alakot nezik hanem a belsot,es a kulsot.
2015. nov. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az attol függ h mennyire nem tul szép

Elsore mindig a csaj alakját nézem meg ha jó akkor van esélye ha nem jó akkor nem foglalkozom vele de ha ö nyit felém akkor nem küldöm el kiváncsi vagyok h milyen és ha tetszik a belsöje akkor több esélye van mint egy szép lánynak

Külsöre ami tetszik az viszonylag vékony ugy 170 cm hez 60-65 kg látszon rajta h foglalkozik azzal h h néz ki nem kell h ki legyen sminkelve belsöre legyen vicces kedves dumáljon sokat aranyos kb ennyi

2015. nov. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

- Legyen nagy melle. (90D alatt szóba se állok vele)

- Legyen kb. 170 centi.

- 42 kg-nál ne legyen több. (Hát milyen hízó lenne már)

- Ne legyen nagyigényű. (Félévente 1 virágnál ne várjon többet)

- Ne legyen esze, egy ideális lány nem gondolkodik.

Soroljam még?

- Legyen jó az ágyban. (nem tudom hány éves vagy, ezért példát nem írok)

- Legyen szűz.


Csak hogy megértsd, nincs általánosan elfogadott álláspont, van akit csak a melleid fognak érdekelni, van akit csak a belsőd, van akit az alakod, stb. Sőt, olyan is van, akinek a fenti lehetetlen kritériumai vannak.


Mit takar a nem túl szép? Hány éves vagy?

Leírhatom, hogy nekem milyen belső tulajdonságok fontosak, bár nem tudom, hogy ez mennyit segít...


Összességében inkább azt mondom, hogy maradj önmagad. Ha egy általad eljátszott szerepbe szeret bele, akkor annak hamar vége lesz. Tedd, amit szeretnél tenni, ne azt, amit itt megmondanak neked.


Remélem segítettem, ha van még kérdés, ne fogd vissza magad.

2015. nov. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Inkkább a belső legyen szép de ha szépek a tulajdonságai meg a személyisége akkor a lány is szép
2015. nov. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!