Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk! Miért ítélitek el a...

Fiúk! Miért ítélitek el a tornacipős lányokat?

Figyelt kérdés

A kérdés értelemszerűen csak azoknak szól, akik így gondolkodnak.


Egy csomó kérdésnél látom, hogy "ne tornacipőt vegyél fel, hanem magassarkút, szandált, balerinát...". Na de könyörgöm, 10-15 fokban? Amikor a csizmához már meleg van, a fent említett cipőkhöz meg még hideg, akkor ott van köztes megoldásnak a tornacipő, mert gondolom senki nem szeretne megfagyni, se azt, hogy belesüljön a lába a csizmába. Arról nem is beszélve, hogy például a magassarkú nem is áll jól mindenkinek.



2014. ápr. 15. 14:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
0%

Nem ítélem el, hülyén is hangzik, de már meg ne haragudj, de a tornacipő és a balerina EGY SZINTEN van olyan téren, hogy mennyire meleg!


Vállald fel, hogy NEKED A TORNACSUKA tetszik, és ne hozz fel ilyen hülye kifogást!

(És azt is értsd meg, hogy valakinek nem tetszik az, ha valaki tornacipőben van úgy, hogy épp nem sportol.)

2014. ápr. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs gond a tornacipővel. Talán az nem tetszik, ha valaki mindig abban van. De semmilyen véglet nem tetszik, tehát ha valaki állandóan magassarkúban tipeg, az sem. Mindennek meg van a helye, ideje.

Egyébként 10-15 fok nem olyan sok, simán lehet egy vékonyabb csizmát húzni, ami nem bélelt vagy bokacipő, bokacsizma, bakancs. De ha hozzád a tornacipő illik, akkor hord azt.

2014. ápr. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
0%

...talán mert nem nőies viselet. Néha lehet azt is meg persze nem kell mindig magassarkakon tipegni, de ne már hogy valaki mindig tornacipőt viseljen....

Amúgy is sok sok alternativa van átmeneti időre kezdve a lyukacsos "nyári" csizmáktól, a balerináig (ami nem hidegebb mint egy tornacipő), alacsony sarkú körömcipő stb stb. elég egy cipőkatalógusba belelapozni.


Már egy ovis kislány is lehetőleg lányos cipőket hord, balerina, kopogós cipő, szandi stb stb nem értem hogy lehet hogy tinikorban ezek a lányos dolgok eltűnnek és ülepes gatyát meg tornacsukát kezdenek viselni az amúgy szép lánykák...

2014. ápr. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
35%
A kérdés inkább az, miért érdekel téged, hogy mások elítélik-e a tornacipődet? Ilyen szinten beleszólhatnak idegenek az életedbe? Ha neked ez a legjobb ebben az évszakban, hordd ezt. Szard már le. Ráérsz még magassarkúban bütyköket növeszteni később is.
2014. ápr. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
21%
Félcipő!!, ember, félcipő való ebben az időben. Szerinted a szüleid hordtak valaha tornacipőt utcára??? Hát nem.
2014. ápr. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
65%

"Szerinted a szüleid hordtak valaha tornacipőt utcára??? Hát nem."


Hát, de. :)) 70-es, 80-as években hogy a fenébe nem?? Nyugatról becsempészett farmer, házilag koptatva, Tisza dorkóval, hosszú sálakkal, "szimatszatyorral", ez alapfelszerelés.


Én is sokszor hordok tornacipőt, viszont az itt kommentelő, magát nagyon okosnak tartó (egyébként csipán pár) ember kivételével még senki nem tett rá megjegyzést. Szerintem nem kell a gúnyos megjegyzésekkel foglalkozni, hadd öltözködjön mindenki úgy, ahogy neki tetszik!

2014. ápr. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Először is köszönöm a válaszokat. :D


#1: Én felvállalom, hogy a tornacipő IS tetszik, de attól még érdekel, hogy sokan mért ítélik el a tornacsukás lányokat.


#5: Szerinted a szüleid hordtak valaha tornacipőt utcára??? Hát nem."

Azt tudom mondani, mint az utolsó válaszoló. :) Hát de. Sőt, anyum még most is szokott azt hordani, úgyhogy szopacs. :D De szerintem én sokkal jobban ismerem a saját szüleimet, mint te, úgyhogy nem értem, honnan szedted, hogy nem hordtak. :D


Amúgy a balerinának nyitott a teteje, ott hidegebb. Mondjuk ez egyéni probléma, de anyum meggyőződése, hogy ha ő fázik (márpedig ő mindig fázik), akkor mások is. Így szerintem nem nagyon díjazná, ha abban szeretnék elmenni otthonról reggelente.

2014. ápr. 15. 16:19
 8/19 anonim ***** válasza:
22%

Jó, akkor hordtak, felesleges ezen lovagolni.

Te sopánkodsz azon hogy nincs rendes cipő, mert az egyik nyitott és fázol, a másik meg csizma és meleg. Te csak tornacipőre tudsz gondolni, de erre találták ki a félcipőt.

2014. ápr. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
31%
Jaj, a kérdés második felére nem válaszoltam. (Én nem), de szerintem azért ítélik el a tornacipős lányokat, mert slampos.
2014. ápr. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Jó, ebben igazad van, hogy van olyan is. És tudom, hogy erről nem te tehetsz (de igazából én se), de az meg nem tetszik.

De a kérdés nem az volt, hogy milyen cipőt hordjak helyette.

2014. ápr. 15. 16:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!