Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ki az "igazi"? Segitenetek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki az "igazi"? Segitenetek egy fontos kerdesben?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Azt szeretnem kerdezni h szerintetek a ket fiu kozul ki az "igazi"? Az egyiket regebben ismertem meg, de mivel osztalytarsak voltunk (most mar sajnos nem), jol ismertem. Kedves, megbizhato volt. Azt is tudta h szerelmes vagyok bele, de meg fiatalok voltunk ahhoz h osszejojjunk. Most talalkoztam egy masik fiuval, de ot meg nem ismerem belulrol, viszont a kulseje nagyon megfogott. Es latom h a barataival aranyos. Szeretnem jobban megismerni, de megis ugy erzem, a masik volt az igazi. Szerintetek mit tegyek?:( Maradjak az elso szerelemnel adjak eselyt a tobbieknek is? Lecvi normalis valaszt!

2015. nov. 3. 18:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Hany eves vagy? Lehet csak fellangolas..
2015. nov. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Lehet, igazad van. Egyebkent mar 15
2015. nov. 3. 18:06
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezekből amiket itt leírtál,szerintem az elsőt kellene választanod:/ :) De amerre a szíved húz...Igazából nyugodtan ismerkedj meg szerintem a másik fiúval is,így lehet hogy majd könnyebb lesz választani!
2015. nov. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Maradj az elsőnél őt jobban ismered
2015. nov. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Koszi a a valaszokat:)
2015. nov. 3. 18:32
 6/7 anonim ***** válasza:

Ahogy Johhny Depp mondta : ,,Ha két embert szeretsz válaszd mindig a másodikat, mert ha az elsőt igazán szeretted volna nem szerettél volna bele a másodikba."


Remélem segítettem :)

2016. máj. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
milyen közegben ismerkedtetek meg? milyen gyakran látod őket?
2016. máj. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!