Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Mit tudnék tenni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Levkeee kérdése:

Mit tegyek? Mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés
Volt egy lány akivel jártam egy hónapot és szakított mert nem bírta a 4 km távolságot. Én még most is szeretem, de valami pasasal jóba lett. Mit tudnék tenni?

2015. nov. 4. 15:11
 1/5 anonim ***** válasza:

4km távolság?Hát komolyan szétcsapom a kvrva billentyűzetem...Ilyen HATTTALMAS problémát...

Nem gondolod, kedves kérdező, hogy nem szeretett téged, csak nem akarta elmondani?Különben gondolom 12 évesek lehettek kb.

2015. nov. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
16 vagyok :D
2015. nov. 4. 15:38
 3/5 anonim ***** válasza:

Szóval, 20 perc alatt LEFUTOM a 4 km-t...ez biciklivel mondjuk hogy bő 4 perc alatt megvan. Görkorival max 10 perc, gördeszkával kb ugyanennyi. MI A RÁKFENE?? o.O

Barátnőm szegedi, én pesti vagyok, minden pénteken 190km oda, vasárnap 190 vissza, és a 21. hónapfordulónál vagyunk. Hát én meghalok xD

18/F

2015. nov. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez nagyon gáz tőle
2015. nov. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Volt hogy napi szinten be mentem. Csak egyszer nem ért rá Ő egy és fél hétig és azt mondta neki ez már sok.
2015. nov. 4. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!