Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Féltékennyé akar tenni, vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékennyé akar tenni, vagy le akar rázni?

Figyelt kérdés

Van az osztályban 1 fiú, akibe rendesen bele vagyok esve. Néha látom hogy néz az órákon, és ha ránézek vagy elfordítja a fejét, vagy néz tovább. Ha tovább néz akkor elkezdünk hülyéskedni. De ebbe a fiúba az összes lány szerelmes, még a fölöttünk járó lányok is átjönnek az osztályunkba. És az egyik fölöttünk járó lány nagyon nyomulós, múltkor nyíltan mindenki előtt megkérdezte a fiútól, hogy kaphat -e egy ölelést. A fiú csak megrázta a fejét de aztán meglátta h mögöttük vagyok és a végén megölelte a lányt. Amikor elmentem mellettük majdnem elsírtam magam.

Most féltékennyé akar tenni, vagy azt akarja üzenni hogy nem érdeklem? (mert ha féltékennyé akar tenni, akkor sikerült neki)


2015. okt. 17. 06:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Hányadikos vagy??? és szerintem csak féltékennyé akar tenni mert tetszesz neki de ő neki minden lány kell csak ő arra vár h te menj oda hozzá hidd el... nekem is volt ilyen.......
2015. okt. 17. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi, amúgy hetedikes vagyok
2015. okt. 20. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!