Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Túl tolakodó lenne, ha megölel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl tolakodó lenne, ha megölelném?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akit hónapok óta nagyon szeretek. Szerintem ő is érzett irántam valamit, de az elmúlt hetekben egy másik lánnyal van. Ő régen sok jelet adott ezzel kapcsolatban, én viszont szinte semmit. Így azon gondolkodtam, hogy mi lenne, ha holnap megölelném, és elmondanám, hogy mit érzek. Nem túl tolakodó ez? Mi lesz nagy valószínűséggel a reakciója?

2015. nov. 4. 16:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem először csak mondd el neki mit érzel, és a reakciójától függően öleld meg.
2015. nov. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha most van barátnője, akkor szerintem várd meg amig véget ér. De az öleléssel szerintem semmi gond nem lenne, mert az csak egy ölelés. Persze nem olyat kell hogy hosszan magadhoz szoritod, csak egy laza ölelés.
2015. nov. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Amúgy nincs barátnője, mert a csaj akivel van, az az osztálytársam, és neki nem jön be a srác, szóval nem hiszem, hogy lesz belőlük valaha valami is. De azért időben lépek.

2015. nov. 4. 16:49
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan ha tetszel még neki akkor ő is örülni fog és ha már nem tetszel neki és megkérdezi hogy miért akkor mond meg neki hogy boldog vagy :)
2015. nov. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!