Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány a suliban (9. es...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány a suliban (9. es mint én) egy vonattal járunk és arra gondoltam, hogy hazafelé odamegyek hozzá és beszélgetésbe kezdek vele majd megkérdezem hogy haza-e kísérjem, helyes lenne ez vagy inkább csak tolakodó?

Figyelt kérdés
Meg ha jó ötlet lenne akkor irjatok pár példát hogy miről beszéljek vele. Lehetőleg valami olyat ami érdekes téma és könnyen át lehet térni a "Nem lenne gond ha hazakísérnélek?" kérdésre. Köszi előre is a válaszokat. 15/F

2015. szept. 26. 10:53
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja még sosem beszéltünk, a nevem sem tudja.
2015. szept. 26. 10:56
 2/4 anonim ***** válasza:
Beszélj vele csak ne egyböl akart hazakisérni
2015. szept. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Osztom az előzőt.

Illetve mondd neki, hogy szoktad látni, kérdezd meg, hogy leülhetsz e hozzá és nincs e kedve beszélgetni. Ezt játszd el több alkalommal, majd kérdezd meg hogy hol lakik, és hogy elkísérheted e.

2015. szept. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Lányként mondom,szerintem első pár alkalommal még ne ajánld fel rögtön hogy hazakíséred,picit megszeppenhet tőle.:D

Kezd azzal hogy megkérdezed hogy szabad-e mellette a hely,ülj le mellé,kérdezd meg hogy 'hogy van?' vagy 'kellett-e mára vmire tanulni?' (stb..xd).Ha meg úgy van egy kis idő után Facebookon reggelente 'vonat előtt' írj neki egy gyors kis 'jóreggelt' üzenetet,stb..:) Ha úgy kell lennie,és te is szimpatikus leszel neki,akkor ki fog alakulni minden!:)


//bocsánat az összevisszaságért,picit szétszórt vagyok mostanság:D xd

2015. szept. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!