Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért szeretem meg az általam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szeretem meg az általam rajongott sztárok barátnőjét is?

Figyelt kérdés
Nagyon hajlamos vagyok belezúgni sztárokba, de nem úgy, hogy helyes meg cuki meg mittudomén, hanem úgy, hogy halálosan belezúgok és hónapokig/évekig csak rá tudok gondolni egyfolytában:D Az a furcsa, hogy ilyenkor a legtöbb lány gyűlöli az adott sztár barátnőjét vagy feleségét, sőt, mindennek elhordja őket, de én egyenesen megimádom őket. Főleg ha a barátnő is egy sztár. És akkor mindig keresem a közös fotóikat és nézem őket, hogy 'jaj de cukik', meg 'hogy összeillenek', meg 'az ég is egymásnak teremtette őket' és elkezdem kedvelni őt is. Ez miért van így nálam?:D

2015. nov. 4. 18:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Dettó ugyanez velem. Csak èn nem a sztárokkal vagyok így, hanem a korulottem levo emberekkel.
2015. nov. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Óh:D Hát, lehet hogy ha egy sulitársamba lennék belezúgva, akkor már nem így lennék a barátnőjével:D
2015. nov. 4. 18:46
 3/4 anonim ***** válasza:
En pl imadok egy szineszt (a nem olyan mertekben mint te :D) de a feleseget is, mert olyan aranyosak egyutt. :)
2015. nov. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Magyar színész?:)
2015. nov. 4. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!